הראל ביטוח רוכשת זכויות בבית עורק בעלות של כ-100 מיליון שקלים

את ההחזקות רוכשת הראל מקבוצת אורום שבבעלות משפחת קאהן והופכת שותפה שלה בנכס; שוכר העוגן בנכס הוא משרד עורכי הדין מיתר

חדשות ספונסר 21/06/2020 15:20

א+א- 1

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים רוכשת זכויות במשרדים בבית עורק בעלות של כ-100 מיליון שקלים. מדובר על שטח כולל של 16,000 מטרים רבועים בבית המשרדים ברמת גן. בעסקה הנוכחית רוכשת הראל חלק מהחזקותיה של קבוצת אורום, הפמילי אופיס של משפחת קאהן, והופכת לשותפה שלה בנכס.

 

בית עורק שבשדרות אבא הלל מאכלס משרדים של חברות מובילות. הבניין ששטחו הכולל הוא 16,000 מ"ר נמצא בטבורו של מתחם הבורסה, שהוא מרכז עסקים המערבי של העיר רמת גן, האזור מרכז מספר רב של מגדלי משרדים ובהם בורסת היהלומים הישראלית וסביבה מתחם עסקים נוספים במגוון תחומים. האזור עובר מהלך התחדשות בהובלת עיריית רמת גן. הגישה לנכס טובה בשל הקרבה לנתיבי איילון ולתחנת רכבת ישראל. בסמוך למתחם נבנית בימים אלו תחנת הרכבת הקלה, בה יעבור הקו האדום.

 

הנכס מושכר כיום בתפוסה של 98% לשלושה שוכרים לטווח ארוך, ובעיקר לשוכר עוגן אחד- משרד מיתר, עורכי דין שנמצאים בנכס משנות ה- 2000 המוקדמות.

 

אורום היא הפמילי אופיס של משפחת קאהן ועוסקת בהשקעות ריאליות וסחירות בתחום הנדל"ן, תשתיות, תעשיה ועוד. מבחינת הראל, מטרת הרכישה הלא ממונפת היא להוסיף לתיק הנדלן המגוון והרחב של עמיתי הראל, נכס מניב המתאפיין בתשואה שוטפת ראויה ויציבה במיקום אטרקטיבי ומבוקש. להראל ואורום שיתופי פעולה נוספים בעסקאות שנעשו לאחרונה.

 

איציק טאוויל, מנהל אגף הנדל"ן והאשראי בקבוצת הראל ביטוח ופיננסים ציין כי: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה המתמשך עם אורום בהשקעות הלא סחירות, תחילה באשראי וכעת בנדל"ן, המצביע על יכולות וסינרגיה במערכים הלא סחירים.

 

רכישה זו הינה חלק משרשרת עסקאות שמבצע מערך הנדל"ן של הראל לאורך השנים האחרונות. עבור הראל מדובר באפיק השקעות גדל, לצד שותפים מובילים, הנובע מהשאיפה להגביר את הנוכחות באפיקי השקעה בעלי תשואה יציבה יחסית, ריאלית ושאינה קשורה ישירות ומיידית למדדי שוקי ההון. ההשקעה בנדל"ן ישיר תורמת לפיזור ההשקעות. השקעה זאת של הראל, מצטרפת לתיק נכסי נדל"ן איכותי ומגוון שמטרתו להעניק לחסכון הארוך טווח עוגן תשואתי ויציב".

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    פראיירים כולם עובדים מהבית.מי צריך

    משרדים.|1|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    benyy 21/06/2020 16:19