סטרווד לימיטד מקבלת הורדת דירוג ל-D

הורדת הדירוג של מעלות P&S נובע מכך שהחברה לא שילמה במועד את התחייבויותיה למחזיקי סדרת אג"ח א’

חדשות ספונסר 21/06/2020 12:42

א+א- 1

חברת הדירוג מעלות מודיעה היום על הורדת דירוג לחברת סטרווד לימיטד ל-D בשל אי פירעון איגרות חוב מסדרה א’ של החברה, שאמורות היו להיות משולמות ב-11.6.2020.

 

כזכור, ב-27.5 החליטו מחזיקי אג"ח סדרה א’ של החברה על העמדת איגרות החוב בהיקף של 910 מיליון ש"ח לפירעון מיידי. ההחלטה נכנסה לתוקף ב-11.6. תשלום הקרן לא נפרע במועדו וגם לא במהלך תקופה של שבעה ימים ממועד זה, כלומר עד ליום חמישי האחרון (18.6).

 

לפיכך החליטה חברת מעלות להוריד ת דירוג המנפיק של החברה ל-D וכן את דירוג סדרת האג"ח של החברה ל-D.

 

חברת סטרווד, שבבעלותו של בארי שטרנליכט, סבלה כבר תקופה ארוכה מירידה בערכה. באוקטובר 2019 הוגשה תביעה נגד החברה בנוגע לשווי הנכסים של החברה, זה האמיתי לעומת זה המדווח למשקיעים בבורסה, אחרי מספר דוחות רבעוניים בהם נרשמה ירידה בהיקף הנכסם ושוויים.

 

בנוסף, ספגה החברה מכה כואבת עם תחילת התפרצות הקורונה כאשר כל הקניונים שלה בארה"ב נסגרו לתקופת הסגר. החברה קידמה הסדר חוב מול מחזיקי האג"ח, אך כאמור לא עמדה בהתחייבויותיה.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אני ממש מופתע. |8||47|

    אבל לא הבנתי איזה מועד? שילמה לי בזמן את הריבית האחרונה. (6 אגורות על אגח בשווי 18!) עכשיו האגח העמידו לפירעון מיידי - ולכן לא סחיר. ברור שהחברה לא יכולה ביום אחד להחזיר כל החוב. עכשיו תפורק ואמתין לתוצאות.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 21/06/2020 12:51