עמיר שיווק רוכשת פעילות בתחום חומרי האריזה ב-20 מיליון שקל

החברה הנרכשת עוסקת בשיווק ומכירה של חומרי אריזה ואריזות קרטון גלי לתעשייה; העסקה כפופה לאישור הממונה על התחרות; מועד הקלוזינג נקבע לראשון באוגוסט 2020

חדשות ספונסר 21/06/2020 09:42

א+א-

חברת עמיר שיווק והשקעות בחקלאות, העוסקת בשיווק ובהפצה של ציוד ומוצרים לחקלאות, אספקת מוצרי אריזה לתעשייה וכן השקעה בחברה המתמחה בתחום הקנאביס הרפואי (BOL), דיווחה על חתימת הסכם לרכישת פעילות בתחום שיווק ומכירת חומרי האריזה בכלל ואריזות הקרטון הגלי בפרט לתעשייה .

 

בתמורה, תשלם החברה 20 מיליון שקל בתוספת מע"מ . העסקה כפופה לקבלת אישור הממונה על התחרות.

 

בהסכם נקבעו הוראות מקובלות בהתקשרויות כאלה הכוללות סודיות, אי-תחרות לתקופה בת שלוש שנים ממועד ההשלמה, מצגים, סעיפי אחריות של המוכרת וסעיפי פיצוי, הוראות מעבר לגבי עובדים, וכן הוראות לגבי העברה מסודרת של הפעילות וחפיפת עובדים כנגד תשלום נוסף, וכיוצא באלה.

 

מועד הקלוזינג נקבע על ה-1 באוגוסט השנה, או 30 ימים מהיום האחרון לחודש בו התקבל אישור הממונה על התחרות. הפעילות הנרכשת דומה במהות לפעילות שנרכשה לפני כ-3 שנים מחברת אורדע.

 

עמיר שיווק עוסקת בשיווק והפצה של תשומות למגזר החקלאי באמצעות 26 סניפים ברחבי הארץ. החברה עוסקת בהפצה של חומרי הדברה, דשנים, אריזות ומוצרים חקלאיים אחרים, והיא המפיץ הגדול ביותר בארץ של מוצרים אלה. כמו כן, החברה מפעילה מכון תערובות ומספקת מזון לבעלי חיים.

 

בנוסף, החברה מחזיקה בנדל"ן מניב ולאחרונה השקיעה בחברה המתמחה בתחום הקנאביס הרפואי (BOL) ובפעילות למכירת חומרי אריזה ואריזת הקרטון הגלי בפרט לתעשייה.

 

מתחילת השנה ירדו מניות החברה בשיעור של כ-35%, אולם בשלושת החודשים האחרונים החברה זינקה ב-65% וכעת היא נסחרת לפי שווי של כ-240 מיליון ש"ח ובמכפיל רווח של 32.5%

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה