אוגווינד תספק מערכת אגירה לחברת ישקר בהיקף של 2.5 מיליון ש”ח

זוהי ההזמנה הגדולה ביותר של החברה עם לקוח בודד; במסגרת ההתקשרות תתקין אוגווינד מערכת אגירה הכוללת מספר מכלי אגירה לצורך שיפור וייעול מערכת המדחסים במפעל החברה

חדשות ספונסר 16/06/2020 10:19

א+א-

חברת אוגווינד דיווחה אמש על קבלת הזמנה לאספקת מערכת האגירה AirSmart של הקבוצה לטובת התייעלות אנרגטית מחברת ישקר, עבור מפעל החברה בתפן שבגליל. ישקר היא חברה גלובאלית שמרכזה בישראל ולה מספר מפעלים והיא אחת החברות הגדולות והמליחות בעולם בתחום ייצור ושיווק כלים ופתרונות מתקדמים לעיבוד שבבי.

 

במסגרת ההתקשרות תתקין אוגווינד מערכת אגירה הכוללת מספר מכלי אגירה לצורך שיפור וייעול מערכת המדחסים של הלקוח, במודל מכירה קפיטלית. היקף העסקה עומד על כ-2.5 מיליון ש"ח  ומהווה את ההזמנה הגדולה ביותר עם לקוח בודד אותו ביצעה החברה עד כה, הן במונחי הכנסה כספית פוטנציאלית והן בהיבט היקף מכלי האגירה אשר יותקנו במסגרתו.

 

מועד התקנת המערכת הצפוי הוא במהלך המחצית השנייה של שנת 2020, בכפוף לאילוצי נגיף הקורונה. אוגווינד מעריכה שביצוע מוצלח של התקנה והטמעת מערכת האגירה במסגרת ההתקשרות עם ישקר עשוי להוביל להתקשרויות נוספות בין החברה וישקר או בין החברה ומפעלים נוספים בתעשיות דומות בישראל ומחוצה לה.

 

מערכת האגירה של אוגווינד – AirSmart, היא מערכת מבוססת מכלי אגירת אוויר דחוס תת קרקעיים המאפשרים יכולת אגירת אוויר בלחץ גבוה, נפח גדול ובעלות נמוכה מהאלטרנטיבות הקיימות בשוק. ייחודיות המערכת של אוגווינד היא יכולת מינוף כוחות תת הקרקע הגאו מכניים לצורך תמיכה בלחץ האוויר האגור. יכולת זו מאפשרת אגירת אוויר דחוס בנפחים גדולים של עד 50 קוב ליחידה ובלחצים גבוהים של עד 40 אטמוספירות.

 

היקף שוק היעד של ה- AirSmart בישראל מוערך בכ-100 מיליון דולר עם צמיחה שנתית של שוק המדחסים בכ-3%, בעוד שהנפח העולמי מוערך במיליארדי דולרים. החברה זיהתה שני שווקי יעד מחוץ לישראל, ארה"ב וגרמניה, במיקוד על פארקי תעשייה גדולים באזורים עם עלויות חשמל גבוהות.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה