רובוגרופ נכנסת לשוק ההדרכה בהודו

אחת מרשתות החינוך הגדולות בהודו תשווק את פלטפורמת CoderZ של רובוגרופ ליותר מ-600 מרכזי הדרכה בהודו ובמזרח אסיה

מערכת ספונסר 15/06/2020 10:14

א+א-

חברת רובוגרופ, העוסקת בתחום המחקר והפיתוח של מוצרי הדרכה וחינוך ומשווקת פתרונות תכנות ורובוטיקה ייחודיים ומתמחה ביצירת זירות ופלטפורמות למידה מרחוק, מדווחת על חתימת הסכם אסטרטגי בהודו עם G-TEC Education, אחת מרשתות החינוך הגדולות במדינה, שתשווק את מערכת ה- CoderZ של רובוגרופ לכ-600 מרכזי הדרכה בהודו ובמדינות נוספות בהן היא פעילה.

 

מרובוגרופ נמסר שהחברה רואה ערך רב בחתימה על ההסכם, בחדירה לשוק ההודי שהינו אחד משווקי החינוך הגדולים בעולם, ובהכרה החשובה מצד גוף חינוכי מקצועי מוביל ביכולות מערכת CoderZ לשיפור החינוך המדעי והטכנולוגי.

 

על פי ההסכם, החברה ההודית תרכוש רישיונות לשימוש בפלטפורמת ה- CoderZ לצורכי לימוד והדרכה, כפלטפורמה חינוכית מקוונת, משחקית, מבוססת ענן בפורמט SaaS)  Software as a Service ) ללימוד STEM (לימודי מדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה) ותכנות באמצעות רובוטים וירטואליים.

 

ל-G-TEC Education יותר מ-480 מרכזי הדרכה הממוקמים בהודו ומרכזים נוספים הממוקמים ב-15 מדינות מחוץ להודו. תחומי הפעילות של G-TEC Education כוללים תקשוב, תוכניות אקדמיות, הדרכות תאגידיות והכשרה מקצועית, כולל פרויקטים ממשלתיים באמצעות מרכזי למידה והדרכה איכותיים.

 

מערכת ה- CoderZ מהווה יתרון תחרותי חשוב של רובוגרופ בשוק החינוך העולמי, בכך שהיא מאפשרת לימודי STEM באמצעות תכנות רובוטים וירטואלים בסימולציות תלת ממד, זירות משחקיות ותוכנות לימוד לצורך למידת עקרונות התכנות והרובוטיקה ללא צורך בחומרה ומאפשרת זמינות בבית כמו גם בכיתות הלימוד.

 

סביבת התכנות הייחודית הזו מאפשרת עבודה עם מגוון בקרים ורובוטים הנמצאים בשימוש בבתי ספר ברחבי העולם. הפלטפורמה מספקת התנסות מעשית בשילוב עם תהליכי חקר בסביבה פיזיקלית וכן אפשרות להעלאת השערות ובחינתן בעולם האמיתי באמצעות סימולציית גרפים, ותוך שימוש בשפות קידוד רבות, ועל כן נחשבת מהפכנית. רובוגרופ מזהה בעולם ביקוש גובר במענה לצרכים אלו. 

 

רובוגרופ השקיעה בשנים האחרונות במערך שיווק ומכירות לקידום ומכירה ישירה של פלטפורמת ה- CoderZ בעולם. בחודשים האחרונים חתמה רובוגרופ על שלושה הסכמים עם קבוצת אמזון העולמית בארה"ב, צרפת ואוסטרליה, וכן חתמה על הסכם אסטרטגי בברזיל עם גוף ההדרכה הממשלתי הגדול במדינה. הסכמים אלו הן תוצאה של הצורך הגובר בלימוד מהבית בתקופת נגיף הקורונה ומהווים עדות ליתרונה התחרותי של פלטפורמת ה- CoderZ של רובוגרופ.

 

יורם דויטש, יו"ר ומנכ"ל רובוגרופ, מסר: "ההסכם יאפשר לרובוגרופ להיכנס לראשונה לשוק ההדרכה ההודי, הנחשב לאחד הגדולים והמתקדמים בעולם, ובאמצעותו גם לשווקים מרכזיים נוספים באסיה. הודו הינה המדינה בה היקף ההשקעה בסטארט אפים בתחום החינוך הוא הגבוה בעולם, ומכאן גם החשיבות הגבוהה המיוחסת לטכנולוגיות הדרכה מתקדמות. 

 

ההכרה הבינלאומית הגוברת ביכולות וביתרונות שבשימוש בפלטפורמת ה- CoderZ פותחות בפנינו הזדמנויות עסקיות משמעותיות, ואנו מעריכים כי ההסכמים עליהם חתמנו בחודשים האחרונים עם גופי הדרכה מהגדולים בעולם, הן בדרום אמריקה והן במזרח אסיה, מהווים נקודת פתיחה מצוינת להמשך הרחבת ההסכמים למאות אלפי רישיונות בעתיד ולהפיכת CoderZ למנוע צמיחה מרכזי של רובוגרופ לשנים קדימה". 

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה