מטריקס: חברת הבת הטמיעה מערכת ERP בהיקף של כ-2 מיליון ש”ח

מידעטק מבית מטריקס התקינה את המערכת בחברת ריאון מקבוצת פלסאון; בימים אילו מבצעת החברה פרויקט נוסף של הטמעת מערכת ה-Priority בחברת הבת פלסטוקיט

חדשות ספונסר 09/06/2020 09:51

א+א-

מידעטק מבית מטריקס, העוסקת ביישום והטמעת מערכת Priority, סיימה פרויקט הטמעת מערכת Priority ERP בחברת ריאון, מקבוצת פלסאון המספקת מוצרי פלסטיק מורכבים וטכנולוגיים. הפרויקט ארך כשנה ועלה לאחרונה לאוויר. היקפו הכספי מוערך בכשני מיליון ש"ח. במסגרת הפרויקט מידעטק החליפה את מערכתOracle  שפעלה בריאון. בימים אילו מבצעת מידעטק פרויקט נוסף של הטמעת מערכת ה-Priority בחברת הבת פלסטוקיט.

 

כשלושה חודשים לפני עליית הפרויקט לאוויר ולכל אורכו, נכחו באתר ריאון אנשי מידעטק העוסקים בתחומי היישום השונים של מודולי המערכת, על מנת ללוות באופן אישי את הפרויקט המורכב מקרוב ולאפשר עליה חלקה לאוויר ללא תקלות. הטמעת מודולים אלו מספקת פתרון הכולל פיתוח של מגוון כלי סימולציה ובקרה ייחודיים עבור חברת ריאון. במסגרת הפרויקט הטמיעה מידעטק את המערכת בכל תהליכי העבודה בחברה כולל עולם הרכש, ייצור, ניהול מלאי, כספים, ניהול פרויקטים, בקרות איכות, שירות, תחזוקה ותמחיר.

 

בנוסף, הוטמע מודולWMS  לניהול המלאי והמחסנים בחברה כולל אפליקציה מתאימה למסופונים המאפשרת עבודה מעל מערכת ה-Priority. במסגרת ההטמעה שולבו מודולים מיוחדים שפותחו על ידי מידעטק בצורה אינטגרטיבית במערכת ה-Priority ובניהם מודולים לניהול הבטחת האיכות, נסיעות לחו"ל, ניהול עדכוני מהדורות ועוד.

 

הכלים והפיתוחים הייחודיים שהתאימה מידעטק בפרויקט לצורכי הלקוח ובהתאם לשיטות העבודה הייחודיות לו, היוו אתגר עיקרי בפרויקט. פיתוח כלים אלו כלל מגוון ממשקים למערכות חיצוניות כגון מערכת MES- המשמשת למטרת מעקב ותיעוד רצפת ייצור, ואפליקציה לבניית מערכת שעות וניהול משימות ללמידה.

 

עד תחילתו של פרויקט זה נעזרה חברת ריאון במערכות מותאמות בפיתוח פנים ארגוני ובמערכתERP Oracle . כיום פתרון ה- Priority בחברת ריאון משרת למעלה מ- 100 משתמשים בעלי תפקידים מגוונים בחברה, החל ממנהלים, עובדי מטה, אנשי IT, תפקידי ייצור, מבקרי איכות ועוד.

 

שקד הלוי, מנהל מערכות מידע בריאון: "פרויקט החלפת מערכות המחשוב הינו תוצר של בחינת מערכות החברה והתאמתן לשיטות העבודה החדשות בריאון. בשני אתרי הייצור של החברה מתבצעים סוגי פעילות מגוונים שצריכים להיתמך תחת מערכת אחת גמישה ובאמצעות אנשי מקצוע זמינים באזורנו.

 

הצורך הגובר לספק מענה מהיר, דינאמי ואיכותי לכל שינוי תפעולי שנדרש לבצע, הביא אותנו להבנה כי תוכנת Priority וכן מידעטק כמבצעת היישום, הן המתאימות ביותר עבור ריאון. מהסתכלותי על תהליך האפיון והיישום, על הרציפות העסקית שנשמרה לאורך הדרך מ-2018 ועד ההרחבות המתוכננות לנו ב-2020 - אני יכול לומר כי בחרנו נכון. כיום אנו עם הפנים קדימה כדי להרחיב את המערכות לאזורים נוספים בארגון."

 

חנה שראל, מנכ"לית מידעטק: "מידעטק הביאה עימה לריאון נסיון רב שצברה ביישום מערכת Priority במפעלים. פרויקט זה הינו חלק ממגמה של לקוחות Oracle הפונים למידעטק להחלפת המערכת שברשותם למערכת מתקדמת וגמישה יותר במחיר אטרקטיבי. הידע והנסיון של מידעטק והיכולת שלה לתת מענה מיוחד מותאם ללקוחות Oracle הם אילו שאיפשרו לנו להצליח בפרויקט. היישום היה מאתגר וכלל בין היתר מגוון רחב של מודולים שפיתחה מידעטק שנתנו מענה רחב לצרכי הלקוח ללא צורך בהתאמות ייחודיות.

 

כיום מספקת המערכת פתרון גמיש ומותאם לתהליכי העבודה של החברה, מה שמאפשר לה להמשיך ולצמוח בעולמות התוכן בהם היא פועלת. שיתוף הפעולה שקיבלנו מריאון לאורך כל הדרך היה מצוין ואפשר לנו לעמוד בדרישות הפרויקט, בלוח הזמנים ובתקציב, לשביעות רצונם של כל המעורבים."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה