אירודרום זכתה במכרז של נתיבי איילון לשינוע מטענים

היקף השירותים שיינתנו יהיה תלוי בפניות פרטניות של נתיבי איילון לקבלת הצעות מחיר מספקי המסגרת לשינוע מטענים באמצעות כטב"מים

חדשות ספונסר 08/06/2020 14:18

א+א-

חברת אירודרום מדווחת כי אמש קיבלה הודעה בדבר זכייתה במכרז מסגרת של חברת נתיבי איילון לאיתור, בחינה ואספקת פתרונות טכנולוגיים לשינוע מטענים באמצעות כטב"מים, כך שהיא תיכלל ברשימת ספקי המסגרת של חברת נתיבי איילון.

 

בהמשך לזכייה, החברה תתקשר עם נתיבי איילון בהסכם מסגרת לתקופה של שנתיים. לנתיבי איילון אופציה, על פי שיקול דעתה, להאריך את תקופת ההתקשרות בשלוש תקופות התקשרות נוספות של עד 12 חודשים כל אחת. נתיבי איילון רשאית לסיים את ההתקשרות בהודעה מוקדמת של 45 יום.

 

היקף השירותים שיינתנו יהיה תלוי בפניות פרטניות של נתיבי איילון לקבלת הצעות מחיר מספקי המסגרת לשינוע מטענים באמצעות כטב"מים. נכון למועד זה אירודרום פועלת בזירה הביטחונית ואילו הזכייה במכרז עשויה להרחיב את פעילותה גם לתחום האזרחי.

 

יצוין, כי בשלב זה לא ניתן להעריך את ההשפעות של זכיית החברה במכרז כאמור על תוצאותיה הכספיות, בין היתר היות ומדובר בהסכם מסגרת הכפוף לפניות פרטניות של נתיבי איילון.

 

אירודרום (לשעבר "אפליי), הוקמה בשנת 2014 עוסקת במתן שירותי תפעול, תחזוקה והדרכה של כלי טייס בלתי מאוישים (כטב"מ). החברה נרכשה על ידי אפליי בחודש ינואר השנה לפי שווי של 50 מיליון ש"ח והתמזגה לתוכה. המייסד והמנכ"ל של אירודרום רועי דגני הוא המנכ"ל של החברה החדשה.

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה