מה הקשר בין מערכות ממוחשבות לרכב ותסמיני קורונה? לפורסייט יש תשובה

החברה תאפשר סריקה לגילוי תסמיני קורונה באמצעות מצלמות תרמיות; בקשת פטנט הוגשה בארה"ב לגילוי שישה תסמינים מובילים לקורונה; המניה עולה 20%

חדשות ספונסר 08/06/2020 11:24

א+א- 3

חברת פורסייט העוסקת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, דיווחה בסוף השבוע כי התחילה לפתח פתרון לגילוי תסמיני נגיף הקורונה המבוסס על מצלמות אור נראה ומצלמות תרמיות. בנוסף, החברה הגישה בקשת פטנט למשרד הפטנטים וסמני המסחר האמריקני למערכת ושיטה לגילוי אנשים הנגועים בנגיף הקורונה.

 

בהתבסס על הידע של החברה בשימוש במצלמות תרמיות של חברת FLIR ,בינה מלאכותית (AI) ואלגוריתמים מתקדמים, המערכת מתוכננת לגלות כמה מהתסמינים העיקריים הקשורים לנגיף הקורונה בצורה מהירה ומדויקת. המומחיות של פורסייט במערכות ראיה ממוחשבות לרכב ואלגוריתמים מתקדמים תיושם על מנת לגלות תסמינים של נגיף הקורונה, כגון שיעול וסימני עייפות, בנוסף לחום גוף גבוה, ובכך להגדיל את הסבירות לגילוי מדויק ומניעת תוצאות חיוביות שגויות.

 

תסמינים אלה ניתנים לזיהוי באמצעות שילוב של מצלמות אור נראה יחד עם מצלמות תרמיות של החברה. עד כה למעלה משישה מיליון אנשים ברחבי העולם נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה, ומספר מקרי המוות העולמי חצה את רף 380 אלף המתים וממשיך לעלות.

 

פורסייט מכירה בצורך בסריקה המונית מדויקת ללא מגע, אשר תסייע לגלות חולי קורונה על מנת לאפשר בידוד מהיר ובסופו של דבר למנוע התפשטות נגיף זה ונגיפים דומים. הפתרון של פורסייט מתאים לסריקה המונית ומהירה של קבוצות אנשים גדולות באזורים המאופיינים בתנועה ערה כגון שדות תעופה, בתי חולים, אצטדיוני ספורט, אוניברסיטאות, קניונים ומתחמי מגורים.

 

"מגיפת הקורונה יצרה אתגרים חדשים לבטיחות הציבור, תוך תעדוף מניעת התפרצות נוספת של המגיפה בזמן שהעולם מתחיל לשוב לפעילות רגילה. הניסיון הרב שלנו עם הדמיה תרמית ובינה מלאכותית הינו בעל ערך משמעותי כאשר מיושם כפתרון לגילוי סימפטומים מוקדמים של נגיף הקורונה.

 

מספר לקוחות פוטנציאליים כבר הביעו עניין בבחינת הטכנולוגיה הייחודית שלנו", אמר חיים סיבוני, מנכ"ל פורסייט. "פורסייט תמשיך בשיתופי הפעולה הרב-לאומיים שלה לקראת פיתוח מערכות ראייה ממחושבות לרכב המאפשרות גילוי מכשולים בתנאי תאורה ומזג אוויר קשים."

חדשות ספונסר

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מקווה שהם משלמים לאתר על הפרסום

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 08/06/2020 11:55

 2. 2
  רק מזכיר.....

  החברה קיבלה אזהרה בנאסדק שחייבת להיות מעל דולר כדי להמשיך להיסחר שם. מאז..... הודעות פח/סרק כבעבר, ועכשיו גם הניסיון הזה. אישית לא נוגע ולא מתקקרב לשקר הזה ולחברה הזאת. ג.נ - החזקתי בעבר ומכרתי בהפסד גדול וצורב..... מי שנכווה ברותחין ,נזהר בפושרים. (וכמובן הקורס אצל דובי נתן לי כלים לסחור).
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  איתלי 08/06/2020 11:51

 3. 3
  למי שמכיר את ההיסטוריה...

  אם ניקח בחשבון שפורסייט הגיעה לתחום המצלמות לרכב אוטונומי מחברת האם מאגנא שעוסקת במצלמות ששומרות על גבולות מדינות בעולם, אז הקשר לא כזה מופרך. הכותרת של הכתבה לא מחמיאה. חבל ! הצלחות |64||25|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  boltrade 08/06/2020 11:39