אלקטרה זכתה בחוזה עם רפאל בהיקף של 650 מיליון ₪

החברה תנהל את המערכות האלקטרו-מכאניות והשירותים של מתקני רפאל בהיקף של כ-650 מיליון שקל; ההסכם נחתם לשנתיים עם אופציה להארכה עד 6 שנים נוספות

חדשות ספונסר 04/06/2020 11:15

א+א- 1

קבוצת אלקטרה בע"מ, בניהולו של איתמר דויטשר, הודיעה היום על זכייתה בהסכם אסטרטגי שתבצע עבור חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ. מדובר בחוזה Facility Management (ניהול אחזקה ושירות מתכלל) של כלל מתקני רפאל בישראל למשך תקופה של שנתיים עם אופציות להארכה של עד 6 שנים נוספות, ובהיקף כולל של כ-650 מיליון שקל.

 

הפרויקט, שיבוצע ע"י החברה-הבת אלקטרה FM, יכלול ניהול כלל המערכות האלקטרו-מכאניות והשירותים של מתקני רפאל, לרבות אחזקה, מיזוג אויר, חשמל, מערכות בקרה ומבנה, ניקיון, הדברה וגינון בניהול מרכזי שיופקד בידי חברה ייעודית שתוקם עבור הפרויקט. חברה זו תעסיק כ- 300 עובדים.

 

הפרויקט, הנחשב לאחד מפרויקטי ה-Facility Management הגדולים ביותר שהוקמו עד היום בישראל, נדרש לרמת אחזקה וזמינות האופייניים לחברות טכנולוגיה ביטחוניות.

 

איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה: "אנו גאים על זכייתנו בפרויקט אסטרטגי חשוב זה, ומודים על הבעת האמון מצד רפאל. לאלקטרה ידע טכנולוגי עשיר וניסיון רב שנים בניהול פרויקטים מורכבים ומאתגרים בתחום ה-Facility Management, ואנו מאמינים שגם פרויקט ייחודי זה יאפשר לנו להביא לידי ביטוי את כלל יכולות ומיומנויות הקבוצה ברמת הביצוע והאיכות הגבוהים ביותר".

 

סמנכ"ל התפעול ברפאל, מר יואב וקסלר, בירך על חתימת החוזה ואמר, "חברת אלקטרה זכתה בחוזה לאחר תהליך מכרזי, ועמדה בהצלחה בכל הקריטריונים. חוזה האחזקה האחוד שנחתם, הוא מהגדולים והמתקדמים במשק, בבסיסו פלטפורמה תפעולית שממצבת את אחזקת התשתית ברפאל ברמה מתקדמת. רפאל רואה בספקיה שותפים מלאים להצלחתה, ואנו מצפים לתחילת העבודה המשותפת עם אלקטרה".

 

בחודש מאי פרסמה אלקטרה בע"מ את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון לשנת 2020. הכנסות הקבוצה ברבעון עלו בכ-13.8% לכ-1.88 מיליארד שקל, והרווח הנקי הרבעוני הסתכם בכ-40.5 מיליון שקל. צבר העבודות של אלקטרה, נכון ליום 31 למרץ 2020, הסתכם בכ-14.5 מיליארד שקל.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אולי ישפיע קצת על אלקו?? |52|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    mvk 04/06/2020 11:35