אודיוקודס מודיעה על הנפקה של 2.6 מיליון מניות בארה”ב

החברה מתכוונת להשתמש בתמורת ההנפקה למטרות תאגידיות כלליות כולל בין היתר רכישות עתידיות אפשריות ומימון הון חוזר

חדשות ספונסר 02/06/2020 15:02

א+א-

חברת אודיוקודס מדווחת היום על הנפקה של 2.6 מיליון מניות רגילות וכן 390 אלף מניות רגילות נוספות שיוענקו לחתמים עם אפשרות רכישה למשך 30 יום. המניה נסחרת בימים אלה בנאסד"ק בשער של 38 דולר, כך שבהנפקה יגויסו כ-100 מיליון דולר.

 

החברה מתכוונת להשתמש בתמורת ההנפקה למטרות תאגידיות כלליות כולל בין היתר רכישות עתידיות אפשריות ולמימון הון חוזר. את ההנפקה מובילים Citigroup ו- BofA Securitiesיחד עם Barclays Capital ו- Jefferies.

 

אודיוקודס נסחרת היום בבורסת תל אביב לפי שווי שוק המתקרב ל-4 מיליארד דולר. החברה, היא ספקית של רשתות קול מתקדמות ופתרונות  עיבוד מדיה לסביבת עבודה דיגיטלית. היא מאפשרת לארגונים וספקי שירות לבנות ולהפעיל רשתות קול מבוססות all-IP עבור תקשורת מאוחדת, מרכזי טלפוניה, ושירותים עסקיים מתארחים.

 

את הרבעון הראשון של 2020 סיכמה אודיוקודס עם צמיחה בהכנסות שהסתכמו ב-52 מיליון דולר לעומת 46.6 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנת 2019. הרווח הנקי קפץ מ-3 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2019 ל-5.3 מיליון דולר.

 

מניות החברה עלו בשנה האחרונה בכ-140% ולמרות משבר הקורונה מתחילת השנה זינקה המניה ב- 50%, והיא נסחרת במכפיל רווח של 183. אודיוקודס מנצלת את העליות ואת ההתעניינות במניה לצורך ההנפקה ומבצעת אותה כשהיא יכולה ולא בהכרח צריכה.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה