אאורה מגייסת עד 44 מיליון ₪ בהנפקת זכויות

בעל השליטה יעקב אטרקצ’י מתכוון לממש את חלקו באופן מלא ולהשקיע כ-20 מיליון ₪; החברה מסכמת את הרבעון עם הכנסות של כ-213 מיליון ש"ח בהשוואה ל-85 מיליון ₪ ברבעון המקביל

חדשות ספונסר 01/06/2020 13:51

א+א- 1

חברת הנדל"ן אאורה השקעות מדווחת היום כי החברה מתכוונת לפרסם דוח הצעת מדף להנפקה ולרישום למסחר של מניות רגילות וכתבי אופציה. ההנפקה תעשה בדרך של זכויות לבעלי מניות. התמורה המיידית בהנחת מימוש מלא של הזכויות צפויה להסתכם ל-20 מיליון ₪ ובהנחת מימוש מלא של כתבי האופציה שיוקצו ללא תמורה, תגיע ההנפקה ל-44 מיליון ₪.

 

בעל השליטה באאורה יעקב אטרקצ’י הודיע לחברה על כוונתו לממש את מלוא חלקו ולרכוש ניירות ערך בהנפקת הזכויות בהתאם לחלקו היחסי בהחזקותיו בהון החברה העומדות על כ-53.8%.

 

עוד מדווחת היום החברה על תוצאותיה ברבעון הראשון של 2020 ומציגה שיא בהכנסות ממכירת דירות ברבעון הראשון של 2020 והמשך של מגמת הרווחיות. הכנסות החברה הגיעו ל-213 מיליון ₪, לעומת הכנסות של 85 מיליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד.

 

הרווח הגולמי ממכירת דירות נשאר על רמה של כ-13%. הרווח התפעולי הסתכם בכ-13.2 מיליון ₪ לעומת 27 מיליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד. הרווח התפעולי ספג עלויות פרסום גבוהות שהוצאו במסגרת שיווק פרויקט אאורה רמת חן בסמוך להתפרצות הקורונה.

 

סך ההון העצמי בסוף הרבעון הראשון הסתכם בכ-284 מיליון ₪. הרווח הנקי של החברה הסתכם בכמיליון ₪, למרות רווח תפעולי של כ-13.2 מיליון ₪ שקוזז על ידי עלייה חדה בהוצאות המימון.

 

יעקב אטרקצ’י: "למרות התפרצות הקורונה והגבלת הפעילות העסקית וההתנהלות במרחב הציבורי בחודשים מרץ-אפריל 2020, העבודות בכל האתרים נמשכו כסידרן. נכון למועד פרסום דוח זה, לא בוטלו הסכמים שנחתמו עם החברה לרכישת דירות ולא נפגעה יכולת הגביה של החברה, כאשר בחודש אפריל נגבו כ-43 מיליון ₪ מרוכשים.

 

במבט קדימה, אנו צופים המשך מגמת צמיחה בתוצאות הכספיות ברבעונים הבאים וזאת על רקע הצפי להתקדמות ביצוע משמעותית בפרויקטים בהקמה. לצד עמידה ביעדי ההקמה והבניה של הפרויקטים והמכירות, החברה פועלת לשיפור היעילות התפעולית".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    זה במקום האגח שלא הומרו.

    לאאורה היו אגח להמרה בתוך הכסף. אבל הירידות מתחילת השנה גרמו לכך שהלכו לפידיון. אז החברה צריכה כסף. תזכורת - עו"ד של אאורה מרוויחה יותר כסף מהחברה עצמה. אשתו של .
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 01/06/2020 14:05