אוגווינד קיבלה הזמנה למערכת אגירה במפעל של פפסיקו בקליפורניה

זוהי ההזמנה הראשונה של החברה מחוץ לישראל; היקף ההזמנה מוערך במאות אלפי שקלים בודדים; החברה תספק את המערכת באוגוסט 2020

פולי טל 31/05/2020 10:55

א+א- 3

 

חברת אוגווינד מדווחת הבוקר כי בסוף השבוע קיבלה הזמנה ראשונה לאספקת מערכת אגירה מחברת Group  Bottling עבור מפעלה בפרזנו קליפורניה.

 

Bottling Group היא חברה בבעלות פפסיקו, תאגיד רב לאומי אמריקאי שעיקר פעילותו ייצור ושיווק מוצרי מזון ומשקאות עם מאות מיקומים של פעילות בהיקפים גדולים ברחבי ארה"ב ובעולם.

 

במסגרת ההתקשרות תתקין אוגווינד מערכת אגירה הכוללת שני מכלי אגירה לצורך שיפור וייעול מערכת המדחסים של הלקוח, במודל מכירה קפיטלית. היקף ההזמנה הינו מאות אלפי שקלים בודדים.

 

החברה מצויה בהליך התקשרות עם קבלן EPC מקומי שיבצע את הפרויקט בניהולה ופיקוחה. ההזמנה מפפסיקו היא ההזמנה הראשונה שהחברה קיבלה לביצוע מלקוח מחוץ לישראל ובאופן פרטני בארה"ב.

 

ההזמנה כפופה לקבלת רישוי של מכלי אגירה מול היחידה לבטיחות תעסוקתית ובריאות במדינת קליפורניה. להזמנה המדוברת לא צפויה להיות השפעה מהותית על תוצאות החברה לשנת 2020. מועד תחילת ההתקנה צפויה להתרחש בחודש אוגוסט 2020 , בכפוף לאילוצי נגיף הקורונה.

 

מערכת האגירה של אוגווינד – AirSmart, היא מערכת מבוססת מכלי אגירת אוויר דחוס תת קרקעיים המאפשרים יכולת אגירת אוויר בלחץ גבוה, נפח גדול ובעלות נמוכה מהאלטרנטיבות הקיימות בשוק. ייחודיות המערכת של אוגווינד היא יכולת מינוף כוחות תת הקרקע הגאו מכניים לצורך תמיכה בלחץ האוויר האגור. יכולת זו מאפשרת אגירת אוויר דחוס בנפחים גדולים של עד 50 קוב ליחידה ובלחצים גבוהים של עד 40 אטמוספירות.

 

היקף שוק היעד של ה- AirSmart בישראל מוערך בכ-100 מיליון דולר עם צמיחה שנתית של שוק המדחסים בכ-3%, בעוד שהנפח העולמי מוערך במיליארדי דולרים. החברה זיהתה שני שווקי יעד מחוץ לישראל, ארה"ב וגרמניה, במיקוד על פארקי תעשייה גדולים באזורים עם עלויות חשמל גבוהות. ההסכם עם פפסיקו מהווה את הצעד הראשון במימוש אסטרטגיה זו של החברה.

 

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  |10|

  מסחר מוזר יכולה לקפוץ חזרה, המחזור קטן כרגע
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Miko75 31/05/2020 11:27

 2. 2
  "לא החזיקה ....."

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  eladiko 31/05/2020 11:06

 3. 3
  פתחה חזק אבל לא החזיקה

  לא אוהבים פפסי בארץ |8|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Miko75 31/05/2020 11:03