קנדוק חתמה על הסכם הפצה למוצרי קנאביס באנגליה, סקוטלנד ואירלנד

השותף הבריטי מחזיק נתח שוק משמעותי וברישיון פעיל להפצת ומכירת קנאביס רפואי ובבעלותו מפעל ייצור ואריזה בתקן EU-GMP; ההסכם מתבסס על חלוקת רווחים

חדשות ספונסר 26/05/2020 11:46

א+א- 3

חברת הקנאביס הרפואי אינטרקיור מדווחת כי חברת קנדוק, החברה הבת בבעלות מלאה, מרחיבה את מערך ההפצה הגלובלי והתקשרה בסדרת הסכמים עם תאגיד בריטי להפצת מוצרי הקנאביס הרפואי של קנדוק באנגליה, ווילס, סקוטלנד, אירלנד וצפון אירלנד.

 

ההסכם הבלעדי כולל התחייבות של השותף הבריטי להיקפי מכירות רבעוניים ומתבסס על חלוקת רווחים בהתאם למנגנון שהוסכם בין הצדים. להערכת קנדוק והשותף, היקף שוק הקנאביס לשימוש רפואי באזור בריטניה עתיד להתפתח ולצמוח באופן מהותי במהלך השנים הקרובות.

 

הסכם השותפות והסכם ההפצה נחתמו עם תאגיד בריטי, הפועל בתחום שיווק תרופות בבריטניה ובכלל זה מחזיק נתח משמעותי בשוק הקנאביס הרפואי והינו בעל מפעל ייצור הפועל בסטנדרט תקן EU-GMP. לשותף רישיון פעיל להפצת ומכירת קנאביס רפואי. על פי ההסכם, נקבע כי חברה משותפת בשליטת קנדוק (51%) תפיץ את מוצרי קנדוק במדינות הממלכה המאוחדת.

 

הסכם זה תואם את מדיניותה של קנדוק לחתימת הסכמים אסטרטגיים עם שותפים מחוץ לישראל על בסיס מודל המבטיח קבלת פוזיציות אקוויטי משמעותיות, עם מינימום השקעות כספים מצד החברה, ותוך מינוף הידע הייחודי והניסיון הרב שנצבר בחברה לאורך 12 שנות פעילותה.

 

הסכם ההפצה מצטרף לסדרת הסכמים עליהם חתמה קנדוק בחודשים האחרונים במדינות יעד מרכזיות, בראשם ההסכם הבלעדי ארוך הטווח עם ענקית הקנאביס העולמית Tilray, הכולל, בין היתר, הסכם יצוא בהיקף של 5 טון קנאביס רפואי שעשוי לפתוח בפני קנדוק שווקי יעד חדשים. בנוסף, לקנדוק הסכמים עם שותפים בקנדה ובדנמרק, הצפויים לעבור לשלב המסחרי עוד ב-2020 וכן הסכם הפצה בגרמניה עם התחייבות להיקף רכישות מוסכם מדי רבעון.

 

במסגרת ההסכם בבריטניה, קנדוק תייצא את המוצרים (כמוצרים סופיים או תפרחת ארוזה ומיובשת) מישראל או מכל טריטוריה אחרת בה תייצר קנדוק את המוצרים, בכפוף לקבלת ההיתרים הנדרשים לייצוא ממדינות אלו. השותף הבריטי יהיה אחראי על ייבוא המוצרים למתקן, אריזתם ולניהול ותפעול של כל מערך הפצת המוצרים בבריטניה, ובכלל זה שירותי שיווק ומיתג לצורך יצירת מודעות ליעילות המוצרים, והכל בהתאם לתוכנית הפצה רבעונית.

 

כחלק מההתקשרות במערך ההסכמים, נקבע כי לשותף תעמוד אופציה לרכוש מניות קנדוק בסך של 600,000 דולר, בכפוף להנפקה של קנדוק לפי שווי שלא יפחת מ-200 מיליון דולר. האופציות יבשילו, בחלקן הראשון, לאחר מכירה מצטברת של 200 ק"ג מוצרים בבריטניה. אינטרקיור דיווחה לאחרונה כי היא בוחנת אפשרות למיזוג פעילותה של קנדוק לתוך חברת סלקט הנסחרת בבורסת הנאסד"ק, וזאת כחלק מאסטרטגיית קנדוק לבצע הליך רישום למסחר של ניירות הערך של קנדוק. 

 

אלון גרנות, מנכ"ל קנדוק, מסר: "אנו שמחים על כניסת קנדוק לבריטניה, המהווה שוק יעד מרכזי במימוש תוכנית אסטרטגיית הצמיחה שלנו. בכל טריטוריה אליה אנו נכנסים, קנדוק דואגת לחתום על הסכם עם גורם מוביל ומשמעותי באותו אזור כדי למקסם את פוטנציאל החדירה של מוצרינו. לשותף הבריטי יש את מלוא היכולות לתמוך בכניסה והרחבה מהירה של פעילותנו בשוק הקנאביס הרפואי בבריטניה, שעתיד לצמוח במהירות ושאנו מצפים כי תהיה לו תרומה חשובה גם לשיפור ברווחיות. קנדוק ממשיכה לבחון כל העת הזדמנויות עסקיות נוספות לפעילות בעולם שיבססו את מעמדנו כשחקן בינלאומי בשוק הקנאביס העולמי".

 

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  למה לדעתך לא מפרסמים את שם החברה?

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  erertertrt 26/05/2020 15:29

 2. 2
  למה לא בפורום המתאים |8||1|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  tsvika08 26/05/2020 12:37

 3. 3
  פשוט נפלא עכשיו צריך הכנסות

  בפאונד|207|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  דף ירוק 26/05/2020 12:08