אייסקיור קיבלה אישור מכירה בדרום אפריקה

החברה סיפקה למפיצה בדרום אפריקה את המוצרים מהרכישה הראשונית; באפריל חתמה החברה על הסכמים בהיקף של 375 אלף יורו מגרמניה, 554 אלף דולר מתאילנד ו-153 אלף דולר מסינגפור

חדשות ספונסר 19/05/2020 12:06

א+א-

אייסקיור מדיקל, חברה ישראלית למכשור רפואי המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול במרפאה ללא ניתוח באמצעות הקפאתם, הודיעה כי קיבלה באמצעות המפיצה שלה בדרום אפריקה, חברת Tecmed Africa, רישיון לייבוא ומכירה של מוצר ה- ProSense והמוצרים הנלווים לו דרום אפריקה.

 

האישור ניתן למפיצה על ידי ה- South African Directorate of Radiation Control , שהוא הגוף הרגולטורי האחראי על מתן רישיונות לייבוא ומכירת מוצרים רפואיים תחת משרד הבריאות בדרום אפריקה, ומאפשר שימוש במוצרים בכלל ההתוויות לגביהן קיים לחברה אישור CE (אישור לשיווק ומכירה באירופה), הכוללות, בין היתר, שימוש במוצרים לצורך טיפול בהקפאת גידולים שפירים וסרטניים באפליקציות נרחבות כגון: בשד, בריאות, בעצמות, בכליות ועוד.

 

אייסקיור התקשרה במזכר הבנות להפצה בלעדית של המוצרים בדרום אפריקה עם Tecmed Africa בחודש נובמבר 2019. Tecmed Africa פעילה מעל ל-25 שנה כמפיצה לציוד הדמיה וטיפול בתחום האונקולוגיה בדרום אפריקה. בין היתר נקבע כי הצדדים יפעלו לחתימה על הסכם הפצה בלעדי וסופי, לתקופה של 3 שנים, בכפוף לתנאים מסוימים וכן, בין היתר, לרכישת מוצרים בסך כולל של 195 אלף דולר במהלך תקופת מזכר ההבנות. המוצרים שנמכרו וסופקו על ידי אייסקיור הותקנו מרחוק באמצעות הדרכת נציגי המפיצה על ידי הצוות המקצועי של החברה.

 

ההסכמים שנחתמו לאחרונה בדרום אפריקה וגרמניה, האישורים הרגולטוריים שהתקבלו בדרום אפריקה, בהודו ובתאילנד, וכן עסקאות המכירה שנחתמו לאחרונה בסינגפור, ובתאילנד, מהווים צעד משמעותי נוסף במימוש האסטרטגיה העסקית של החברה להגדלת המכירות, בין היתר, באמצעות התרחבות לשווקי יעד נוספים והרחבת השימוש בטכנולוגיה של החברה.

 

על פי נתונים אשר פורסמו על ידי ארגון הבריאות העולמיWorld Health Organization) )[2], בשנת 2018 נוספו בדרום אפריקה, המונה אוכלוסייה של כ-57 מיליון איש, כ-107 אלף מקרים חדשים של סרטן - מתוכם 13% מסרטן השד וכ-8% מסרטן ריאות.

 

בחודשיים האחרונים דיווחה החברה על עסקאות נוספות המהוות התרחבות משמעותית של אייסקיור. בלב משבר הקורונה, הציגה החברה הסכמים ועסקאות כולל מקדמה בסך 67 אלף דולר, מתוך התחייבות המפיץ בהודו להזמנה בסך של 187 אלף דולר, 375 אלף יורו מגרמניה, 554 אלף דולר מתאילנד ו-153 אלף דולר מסינגפור, זאת בנוסף להזמנות נוספות שהתקבלו מתחילת השנה.

 

השימוש בטכנולוגיה של אייסקיור מאפשר השמדת גידולים, שפירים וסרטניים, באיברים שונים, בחדר רופא או בקליניקה רגילה, בפרוצדורה שנמשכת פחות משעה וללא צורך באישפוז לפני או אחרי הפרוצדורה. הצלחת אייסקיור היא על רקע מגמת האצה למעבר לטיפולים זעיר פולשניים, שאינם מצריכים חדרי ניתוח יקרים, רופאים וצוות רפואי רחב לכל פרוצדורה ניתוחית, כמו גם לאור עומסים הנוצרים בחדרי ניתוח במוסדות רפואיים ברחבי העולם עם התפרצות נגיף הקורונה וצורך משמעותי למנוע ולהקטין זיהומים אפשריים בפרוצדורות רפואיות.

 

אייל שמיר, מנכ״ל אייסקיור: ״אנו שמחים על הכניסה לדרום אפריקה, שוק משמעותי נוסף עבורנו תוך המשך צמיחה בפעילות העסקית. הסכם זה מצטרף להסכמים ועסקאות בהיקפים גדולים בהודו, תאילנד, סינגפור וגרמניה בהם אנו יכולים לעשות שימוש בטכנולוגיה להשמדת גידולים במגוון של התוויות, אשר מגדילות משמעותית את השוק הפוטנציאלי מעבר להתרחבות הגיאוגרפית. בהסתכלות קדימה, אנו ממשיכים במאמצי שיווק בטריטוריות נוספות, פועלים לקבלת אישורים רגולטוריים ולהרחבת הטיפול בגידולים גם באברים נוספים."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה