רון וקסלר, מנכל ישראכרט קרדיט: סיון פרג

ישראכרט תנפיק ותתפעל כרטיסי אשראי לבנק הדיגיטלי החדש

הבנק העצמאי צפוי להיפתח במחצית השניה של 2021; כרטיסי האשראי שיונפקו ללקוחות הבנק הדיגיטלי יהיו מבית MasterCard

חדשות ספונסר 19/05/2020 12:12

א+א-

הבנק הדיגיטלי החדש המוקם בימים אלה בישראל וקבוצת כרטיסי האשראי ישראכרט, הודיעו היום, כי חתמו על הסכם הנפקה משותפת ותפעול של כרטיסי חיוב ללקוחות הבנק הדיגיטלי. לקוחות הבנק ייהנו ממגוון הכרטיסים הרחב והבינלאומי של ישראכרט.

 

כרטיסי האשראי שיונפקו ללקוחות הבנק הדיגיטלי יהיו מבית MasterCard, המותג המוביל את מהפכת התשלומים הדיגיטליים בעולם. יצוין כי מרבית הבנקים הדיגיטליים וגופי הפינטק המובילים, כגון Starling Bank, N26 ,Monzo ו–Revolut, עובדים אף הם עם MasterCard.

 

החבירה לישראכרט היא אבן דרך אסטרטגית נוספת בדרך להקמת הבנק הדיגיטלי העצמאי הראשון בישראל. הבנק משלים בימים אלה את תהליך הצטרפותו כחבר בורסה, חתימה על הסכם בין-בנקאי להכרה הדדית וכן את ההתקשרויות הנדרשות כדי לאפשר ללקוחותיו מסחר בבורסות נוספות בעולם.

 

בנוסף, לאחרונה חלה התקדמות משמעותית בפיתוח מערכת הליבה של הבנק ובימים אלו צוותי הבנק מסיימים את הגדרת המוצרים הבנקאיים, השירותים ותהליכי העבודה הרגולטורים, ומתחילים להקים את מחלקות הבנק – לרבות מוקדי התמיכה והשירות.

 

גל בר-דעה, מנכ"ל הבנק הדיגיטלי: "בישראכרט מצאנו שותפים לחזון שלנו לבנקאות חדשה. יחד ניצור את החדשנות הפיננסית שאנו שואפים לה ונגדיר כיצד ייראה תחום התשלומים הדיגיטליים בשנים הבאות. בר-דעה הוסיף: "אנחנו מקימים את הבנק הדיגיטלי כדי להעצים את הלקוחות. אנו רוצים לחזק ללקוחות את השליטה על החיים הפיננסים שלהם ואת האמון בבנק שלהם.

 

הדרך עוד ארוכה, אבל אנחנו מתקדמים על פי התוכנית, צעד אחר צעד: יש לנו את הרישיון, המימון שלנו מובטח, גייסנו את הנבחרת הניהולית, אנחנו מפתחים את הטכנולוגיה ועכשיו יש לנו גם כרטיס אשראי".

 

רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט: "קבוצת ישראכרט גאה ושמחה לחתום על הסכם שיתוף פעולה ארוך טווח עם הבנק הדיגיטלי. הסכם שיתוף הפעולה תואם את אסטרטגיית החברה לספק לכלל לקוחותינו פתרונות תשלום מתקדמים. שיתוף פעולה זה ממצב את ישראכרט כשותפה פעילה בעולם הבנקאות החדשני והעתידי.

 

אנו שואפים להעניק ללקוחותינו ערך ייעודי ומשמעותי המלווה את השימוש בכרטיס האשראי. בהתאם לכך, אנו ממשיכים באסטרטגיית הרחבת פורטפוליו המוצרים שלנו, כך שייתן מענה לצרכים העתידיים של לקוחותינו".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה