יציבות בתל אביב, המדדים המובילים נסחרים סמוך לרמות הבסיס

מדד הנפט יורד 1.27%; בזק עולה5%; נאוי נופלת 7.5%; פועלים יורד 1.7% במחזור הגדול בשוק; מגמה מעורבת באירופה; החוזים העתידיים נסחרים בירידות של עד 0.4%

מערכת ספונסר 12/05/2020 12:10

א+א-

יום המסחר השלישי לשבוע זה מתנהל ביציבות ובסמוך לרמות הבסיס , על רקע עליות אתמול בבורסה בניו יורק. הבורסות באירופה ננעלו אמש במגמה שלילית והמסחר באסיה מתנהל כעת בירידות של רוב השערים המרכזיים. יום המסחר בתל אביב ננעל אתמול בירידות. מבין המדדים הסקטוריאליים בלט מדד הנפט והגז שצנח כ – 1.60%. מדדי הטכנולוגיה עלו; מדד ת"א טכנולוגיה עלה כ – 1.56%.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער שלילי בדולר רציף ובפער חיובי על מדד ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית טבע בפער חיובי של 3.13%, ומניית אורמת טכנו בפער שלילי של 3.50%.

אמש לאחר סיום המסחר, דיווחה אלקטרה נדל"ן על סגירת עסקה למימון רכישת מקבץ דיור בטקסס באמצעות קרן החוב הראשונה. מדובר ב – 192 יחידות דיור. לאחר עסקה זו מחזיקה קרן החוב ב – 4 עסקאות, בהיקף של כ - 18 מיליון דולר.

בנק ישראל הודיע אתמול כי הוא מעלה את תקרת העסקאות ”ללא מגע” ל - 300 ש”ח. בעת ביצוע עסקה ללא מגע בערך הנמוך מתקרה זו, הלקוח לא יידרש להקליד את הקוד הסודי של הכרטיס, והעסקה תבוצע באמצעות קירוב כרטיס החיוב אל המסוף החכם בבית העסק.

באותו הקשר, מיי סייז משיקה פתרון ”שופינג ללא מגע” לקמעונאים. אפליקציה חדשה של החברה תאפשר ללקוח למדוד את עצמו, ולאתר את המידה המתאימה בכל מותג. הלקוח יוכל גם לשלם ולסיים את תהליך הרכישה דרך האפליקציה.

סיוה עקפה את התחזיות ברבעון הראשון עם צמיחה של 39% בהכנסות. ההכנסות הגיעו ל - 23.6 מיליון דולר, והרווח המתואם הסתכם ב - 11 סנט למניה. במהלך הרבעון הראשון חתמה סיוה על 13 הסכמים חדשים לרישוי טכנולוגיות לתכנון שבבים

 פרוטליקס מדווחת על תוצאות חיוביות ממחקר בטיפול במחלת פברי. ניתוח תוצאות הטופליין מעיד על שיפור מהותי בתפקוד הכלייתי. החברה מתכננת להגיש בקשה לאישור תרופה ביולוגית במסלול המואץ של ה - FDAברבעון השני של 2020.

 קמטק מסכמת את הרבעון הראשון של שנת 2020 עם ירידה של 11% בהכנסות. הרווח הנקי הסתכם ברבעון ב - 3.6 מיליון דולר בהשוואה ל - 6.7 מיליון דולר ברבעון המקביל. ההכנסות הצפויות לרבעון השני עומדות על 36 - 38 מיליון דולר. כמו כן נרשם שיא בצבר ההזמנות.

הכנסות אורמת ברבעון הראשון של 2020 ירדו ב - 3.5%. הרווח התפעולי גדל ב - 13.6%, הרווח הנקי לבעלי המניות נותר ללא שינוי. החברה הכריזה על חלוקת דיבידנד רבעוני של 11 סנט למניה.

224 אלף בקשות למענק סיוע לעצמאים הוגשו ואושרו עד אתמול. במסגרת הפעימה השניה משולם מענק של עד 10,500 ₪. עד כה הועברו לעצמאים הזכאים סכום של 2 מיליארד ₪.

 איסתא צופה רווח של 24 מיליון ₪ ממכירת הפרויקט במגדל העמק. החברה מוכרת 50% מזכויותיה במקרקעין הכולל שני בנייני תעשייה מושכרים. איסתא והרוכש יהיו שותפים בניהול הנכסים, ויחלקו בהוצאות ובהכנסות.

 ארקו החזקות גייסה כ - 40 מיליון ₪ בהנפקת מניות. בעקבות הגיוס יתרות המזומן של ארקו עומדות על כחצי מיליארד ₪. בעלי השליטה בחברה, אריק קוטלר ומוריס וילנר, השתתפו בהנפקה בהיקף כספי של כ - 25.6 מיליון שקל.

אמות: גידול של כ - 15% ב –NOI ברבעון הראשון של 2020. ה - FFO גדל בכ - 17% והסתכם לכ - 142 מיליון שקל. החברה מורידה תחזיות ל – 2020, דירקטוריון החברה החליט על חלוקת דיבידנד של 92 מיליון ₪.

מיט - טק השלימה גיוס של כ - 7.8 מיליון שקל בהנפקה פרטית. בהפקה השתתפו בית ההשקעות מור, פסגות, מיטב, איילון וסייבל. הגיוס נועד להאצת פעילות החברה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה