אלביט מערכות: 17 בתי חולים בישראל מפעילים את מערכת אקס - טימס

מערכת אקס-טימס של אלביט מצויה בשימוש מבצעי באוגדות, חטיבות וגדודים בצה"ל ומותקנת כאפליקציה סלולרית מבוססת ענן, על מכשירי הסלולר האישיים של הצוותים הרפואיים

מערכת ספונסר 11/05/2020 17:01

א+א- 2

 אלביט מערכות מפרסמת נתון לפיו 17 בתי חולים בישראל מפעילים את מערכת אקס-טימס, מערכת שליטה ובקרה סלולרית מבית אלביט. מדובר במערכת המצוייה בשימוש מבצעי באוגדות ובחטיבות של צה"ל.

ברשימת בתי החולים המפעילים את המערכת של אלביט ניתן למנות את איכילוב, שיבא, הדסה, רמב"ם, אסף הרופא, סורוקה, הלל יפה, ברזילי, קפלן, מאיר, השרון, בני ציון, הגליל והעמק.

ניהול השליטה והבקרה בבתי חולים מחייב תשתית שליטה ובקרה מתקדמת הדומה לצרכים של שדה הקרב. מערכת אקס-טימס של אלביט מערכות מצויה בשימוש מבצעי באוגדות, חטיבות וגדודים בצה"ל ומותקנת כאפליקציה סלולרית מבוססת ענן, על מכשירי הסלולר האישיים של הצוותים הפועלים במרכזים הרפואיים.

המערכת מאפשרת לנהל ביעילות צוותים רבים, המבצעים משימות שונות, באתרים שונים, ומשקפת לחדר המצב תמונת מצב כוללת, מבוססת מיקום, בזמן אמת. המערכת מספקת יכולת לתקשורת בקבוצות מוגדרות בדיבור, טקסט או וידאו תוך תפעול אופטימלי המתאים לעבודה בבגדי המיגון. המערכת מסוגלת לדרג את המאמצים הטיפולים על מנת לייעל את ניתוב כוח האדם ולאפיין את מוקדי הפעילות. היא מאפשרת רישום רפואי ללא צורך בהקלדה ותחת תנאי מיגון מחמירים. בנוסף, המערכת תאפשר להעביר כוחות התערבות לחירום באופן מהיר כך שתאפשר ניצול יעיל של כוח האדם. המידע המועבר במערכת מוצפן ושומר על הביטחון והסודיות הרפואית הנדרשת.

חיים דלמר, מנכ"ל חטיבת תקשוב וסייבר באלביט מערכות: "אנחנו גאים לספק יכולות טכנולוגיות מתקדמות ומוכחות משדה הקרב לטובת שיפור הפעילות של מרכזים רפואיים וארגונים נוספים העומדים בחזית המאבק בקורונה. אנחנו רואים בזה משימה לאומית".

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  רק חבל שמוציאים עובדים לחלת

  ומורידים לחצי משרה גועל נפש
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  orenmat 11/05/2020 17:15

 2. 2
  אם המנייה היתה מגיבה לכל החוזים

  שהיא חותמת ולכל הודעה טובה המחיר שלה היה אחר ממה שהיום. חברה מצויינת אך המנייה איטית קצת
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  rahmin 11/05/2020 17:03