חדשות שוק ההון

קבוצת חנן מור רוכשת את אורתם סהר תמורת 1.75 מיליון ₪

החברה הוצעה לרכישה על ידי בית המשפט במסגרת תוכנית שיקום כלכלית עקב חדלות פירעון; החברה לא תמשיך בפרויקטים בביצוע שביצעה אורתם

חדשות ספונסר 07/05/2020 12:44

א+א-

חברת ’אורתם סהר הנדסה’ הוצעה לרכישה ע"י בית המשפט בחודש פברואר השנה במסגרת תוכנית שיקום כלכלית עקב חדלות פירעון של החברה. החברה קיבלה הצעות מחמישה מתמודדים - קבוצת MORE, עומר בוני המרכז, קבוצת אזולאי, אשד תכנון וביצוע וארדישן פרויקטים.

 

היום פרסם בית המשפט המחוזי בתל אביבי את הכרעתו של נשיא בית המשפט השופט איתן אורנשטיין בדבר רכישתה של קבוצת אורתם סהר הנדסה בידי קבוצת חנן מור. בית המשפט החליט כי מקרב חמשת המציעים אשר נותרו בישורת האחרונה, קבוצת MORE שהציעה סכום של 1,750,000 ₪ היא ההצעה האטרקטיבית ביותר.

 

החלטה זו נעשתה בהליך מו"מ מורכב מאז פברואר ועד תחילת השבוע תהליך שהופסק וחודש כמה פעמים בשל תנאי הסגר והתקשורת בצל מגפת הקורונה.

 

לאורתם סיווגים קבלניים, וביניהם סיווג ג’5 לביצוע עבודות קבלניות בענף הבנייה ורכוש נוסף בשווי לא מהותי. בהתאם לאישור בית המשפט, החברה לא תמשיך בפרויקטים בביצוע שביצעה אורתם, ולא תישא בכל אחריות בקשר אליהם וכן לא תיתן אחריות או שירותי בדק לפרויקטים מכל סוג שהוא.

 

יו"ר קבוצת MORE, חנן מור ציין: "הכנסתה של חברת ביצוע נוספת לתוך הקבוצה, תעצים את יכולות הביצוע שלנו, תעלה את היכולת התחרותית של החברה ותשפר את הרווחיות ע"י הפחתת עלויות הבנייה של מיזמי החברה כפי שכבר הוכח בהפעלת חטיבת הבניה שכבר קיימת בחברה – MORE בניה.

 

קבוצת MORE סיכמה את שנת 2019 עם צמיחה בכל הפרמטרים והיקפי מכירות שטרם נראו בקבוצה. אנו צופים כי שנת 2020 תמשיך את מגמת הצמיחה בהיקפי פעילות הקבוצה עם התחלת השיווק של פרויקט ’אור ים’ והמשך השיווק המוצלח של הפרויקטים למגורים והמניבים של הקבוצה במודיעין, ראשל"צ, אריאל וחריש".

 

התשלום עבור הרכישה יועבר לנאמנים של אורתם בתוך 48 שעות ממועד החלטת בית המשפט, והוא ימומן ממקורותיה העצמיים של החברה.

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה