קומפיוג’ן: ההפסד הנקי ברבעון הראשון של 2020 עמד על כ - 7.1 מיליון דולר

זאת בהשוואה להפסד נקי של כ - 8.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד

מערכת ספונסר 06/05/2020 16:28

א+א-

חברת קומפיוג’ן מדווחת היום על תוצאות הרבעון הראשון של 2020; ההפסד הנקי ברבעון הסתכם בכ - 7.1 מיליון דולר, או 0.10 דולר למניה (בסיסי ובדילול מלא), בהשוואה להפסד נקי של כ - 8.4 מיליון דולר, או 0.14 דולר למניה (בסיסי ובדילול מלא) ברבעון המקביל אשתקד.

הוצאות המחקר והפיתוח ברבעון הסתכמו לסך של כ - 4.7 מיליון דולר, בהשוואה לכ - 6.3 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנת 2019. הקיטון בהוצאות המחקר והפיתוח מיוחס בעיקר לתהליך ההתייעלות עליו הודיעה החברה בסוף הרבעון הראשון של 2019. קיטון זה קוזז בחלקו על ידי גידול בהוצאות הקליניות.

סך יתרות המזומנים, יתרות הקשורות למזומנים ופיקדונות לטווח קצר וארוך הסתכמו בסוף הרבעון לסך של כ - 121.2 מיליון דולר בהשוואה לכ - 43.9 מיליון דולר בסוף 2019. הגידול ביתרות המזומנים ברבעון הראשון מיוחס לגיוס נטו של כ - 70 מיליון דולר במסגרת הנפקת המניות לציבור (לא כולל מניות שהונפקו במסגרת מימוש האופציה לחתמים ברבעון השני). סך של כ - 5.2 מיליון דולר התקבלו ממימוש כתבי אופציות (warrants) וסך של כ - 7.2 מיליון דולר התקבלו ממימוש אופציות (options) על ידי עובדי החברה. תקבולים אלו קוזזו בחלקם על ידי הוצאות תפעוליות והון חוזר. לחברה אין חוב.

ד"ר ענת כהן - דייג, נשיאת ומנכ"לית קומפיוג’ן, אמרה כי "התחלנו את 2020 בעמדת פתיחה טובה עם מומנטום חיובי לקידום התכניות הקליניות שלנו לאימונותרפיה של סרטן כנגד מטרות תרופתיות חדשות שהתגלו על ידינו. בתחום הקליני, הצגנו לאחרונה בכנס המקוון של אגודה האמריקנית לחקר הסרטן נתונים נוספים מהניסוי הקליני שלב 1 שאנו מבצעים לבדיקת מינונים עולים של COM701 כמונותרפיה ובשילוב עם Opdivo".

כהן - דייג הסבירה ש"נתונים מעודדים אלו, שכוללים סימנים של שליטה במחלה לאורך זמן ותגובות חלקיות מאומתות הן בזרוע המונותרפיה והן בזרוע הטיפול המשולב, ממשיכות לתמוך בסברה שלנו שעל ידי חסימת PVRIG, חלבון בקרה חדש וחשוב של מערכת החיסון, COM701 עשוי להרחיב את אוכלוסיית החולים שיכולה להפיק תועלת מאימונותרפיה לסרטן. כמו כן, התחלנו טיפול בחולה הראשון בניסוי הקליני שלב 1 עבור COM902, הנוגדן התרפויטי שלנו כנגד TIGIT. ניסוי זה יאפשר לנו להעריך את ההשפעה הקלינית של חסימה משותפת של PVRIG ושל TIGIT, שני מסלולים שמעכבים את מערכת החיסון בציר הביולוגי של DNAM".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה