קניוני עזריאלי נערכים לפתיחתם מחר

17 קניונים של החברה ברחבי הארץ יפתחו תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות; אפליקציית עזריאלי תאפשר כניסה, יציאה ותשלום בחניונים ללא מגע

חדשות ספונסר 06/05/2020 13:24

א+א-

עם הכרזת הממשלה ומשרד הבריאות על פתיחת הקניונים, יחזירו מחר קניוני עזריאלי את שבעה עשר הקניונים שברשותם לפעילות תוך שמירה על בטיחותם ובריאותם של המבקרים, השוכרים ועובדי הקניונים.

 

לדברי ארנון תורן מנכ"ל קניוני עזריאלי: "אנו נרגשים לחזור לפעילות מלאה בקניונים ועובדים במרץ לקראת הפתיחה. כלל קניוני הקבוצה יעמדו תחת קריטריונים מוקפדים מאד בכדי להבטיח את בריאותם של המבקרים, השוכרים והעובדים. אנו ממשיכים לשים את קהל לקוחותינו במרכז ולהיות קשובים לצרכים ולרחשי ליבם, אנו מאחלים לכל עם ישראל בריאות איתנה וחזרה מהירה לשגרה".

 

הקניונים ינסו להקל ולעזור למבקרים להימנע ממגע פיזי ושמירה על היגיינה באמצעות מספר אמצעים ביניהם פתיחת שערי החניון ללא מגע פיזי על ידי שימוש באפליקציית קניוני עזריאלי המאפשרת כניסה, יציאה ותשלום לחניונים באופן אוטומטי ע"י זיהוי מס הרכב ללא כל מגע.

 

בנוסף תופעל בקניונים אפשרות לתשלום דיגיטלי באמצעות עזריאלי גיפטקארד במגוון רשתות וחנויות שבקניונים במקום לגעת בארנק ובכרטיס האשראי.

 

כל קניון יעמיד לרשות הציבור עמדות אלכוג’ל בכל כניסה ומדידת חום תתבצע הן בכניסה לחניון התת קרקעי הן בכניסה לקניונים להולכי הרגל. בנוסף לכך, יהיה שילוט והסברים שיעמוד לרשות המבקרים בחלל הציבורי בכדי לעזור לחנויות לנהל תורים מסודרים במרחק 2 מטרים זה מזה.

 

אמש דיווחה הנהלת קבוצת עזריאלי על תוכנית סיוע לשוכרים בקניונים בהיקף של כ-200 מיליון ₪ הכוללת ביטול תשלומי השכירות ודמי ניהול לתקופה בה הקניונים היו סגורים וכן הנחות עתידיות עד בהיקפים משתנים עד סוף יוני.

 

העלות הכוללת של תוכנית ההקלות תופחת מה-NOI של מגזר מרכזי המסחר והקניונים בישראל על פני שלוש שנים ובחברה מעריכים שההשפעה הצפויה על דוחות החברה לשנת 2020 תעמוד על כ-70 מיליון ש"ח

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה