נובה: פתרונות המדידה של החברה נבחרו על ידי יצרן שבבים בינלאומי מוביל

בעקבות הזכייה, נובה קיבלה מספר הזמנות והחלה באספקה ובהכרה של הכנסות ברבעון הראשון של 2020

חדשות ספונסר 05/05/2020 15:05

א+א-

חברת נובה הדואלית, העוסקת בפתרונות מדידה לבקרת תהליכי ייצור בתעשיית המוליכים למחצה הודיעה היום כי אחד מיצרני השבבים המובילים בתעשיית המוליכים למחצה בחר בפתרונות המטרולוגיה האופטית החדשניים שלה, לצורך בקרת קווי ייצור השבבים באתרי הלקוח הגלובליים.

 

בעקבות הזכייה, נובה כבר קיבלה מספר הזמנות והחלה באספקה ובהכרה של הכנסות ראשונות ברבעון הראשון של 2020, אולם החברה לא מפרסמת סכומים בהודעתה לבורסה.

 

בחירתו של הלקוח בנובה היא תוצאה של תהליך בחינה מקיף שכלל מספר מתחרים. הפתרון של נובה נבחר בשל הצירוף של חומרה אופטית מתקדמת בשילוב אלגוריתמים ותוכנת מידול. הפתרון מספק תובנות הנדרשות להבטחת ייצור שבבים מתקדם המחייב בקרת תהליך מדויקת, מאפשר קיצור בזמני הפיתוח ונותן מענה לאתגרי מדידה מורכבים. הפתרונות של נובה צפויים להיות מוטמעים באתרי הפיתוח והייצור של הלקוח ברחבי העולם.

 

"הבחירה בנובה על ידי אחד מיצרני השבבים המובילים בעולם, מהווה עדות נוספת לחדשנות ולמובילות שלנו בשוק" ציין גבריאל ויסמן, סמנכ"ל ומנהל העסקים הראשי של נובה. "מדובר בזכייה משמעותית המדגישה את הערך שאנו מביאים ללקוחותינו על ידי שילוב טכנולוגיות חומרה חדשניות עם יכולות תוכנה מתקדמות.

 

הפתרון של נובה נבחר כתוצאה מבידול טכנולוגי וגמישות הפתרון, אשר מאפשרים ללקוחותינו שליטה טובה יותר בפיתוח וייצור השבבים."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה