מליסרון נערכת לפתיחת הקניונים

החל מיום חמישי יפתחו שערי הקניונים של הקבוצה תחת המגבלות וההנחיות החדשות; החברה גיבשה תוכנית הקלות לשוכרים בהיקף של 150-200 מיליון דולר

חדשות ספונסר 05/05/2020 14:14

א+א-

חברת הנדל"ן המניב מליסרון בעלת קניוני עופר מדווחת היום בעקבות הודעת הממשלה לפיה תותר פתיחת קניונים ומרכזי קניות החל מיום חמישי הקרוב, כי היא נערכת לפתיחה בהתאם ובכפוף להנחיות העדכניות של הממשלה.

 

לצורך כך נערכת החברה לשם שמירה על בריאות ציבור המבקרים והקפדה על כללי בריאות והיגיינה מחמירים שיעמדו בדרישות ובתקנים המחייבים על פי ההנחיות הממשלתיות ותקנות שעת חירום ובכלל כך הקפדה על עטיית מסיכה לכל מבקר בקניון, מדידת חום בכניסה לקניון, הקפדה על כללי המרחק הנדרשים, ניטור מספר האנשים הנכנסים והיוצאים מהקניון, מניעת התקהלות וצפיפות בתוך הקניון והקפדה על כמות השוהים הנדרשת על פי תקנות שעת חירום.

 

עוד נערכת מליסרון להגבלת מספר המשתמשים במעליות, הקפדה על ניקיון וחיטוי מוגברים, מינוי אחראי בריאות והיגיינה בקניונים, איסור אכילה בשטח הקניון (כל עוד תיאסר על פי התקנות) והתקנת שילוט הסברה והנחייה לציבור המבקרים.

 

בדומה להודעה של קבוצת עזריאלי הבוקר, גם מליסרון מדווחת כי מתוך הבנה לצרכיהם של השוכרים בקניונים של החברה בעת הזו, גיבשה החברה תכנית הקלות לשוכרים בחנויות הקמעונאיות אשר על פי תקנות שעת חירום נאסר עליהן לפעול בתקופה האחרונה, בעלות מוערכת של כ- 200-150 מיליון ש"ח.

 

במסגרת תכנית ההקלות שגיבשה החברה, הודיעה החברה שלא תגבה את דמי השכירות והניהול בגין חודש אפריל ועד ליום 6 במאי, 2020 ,וכן הציעה החברה סיוע לשוכרים הנ"ל במהלך תקופת החזרה לשגרת הפעילות בקניונים בכפוף לעמידה בתנאים כפי שפורטו במכתב לשוכרים, אשר יכלול הנחות בתשלומי דמי השכירות ופריסת תשלומים בתקופת הסתגלות זו.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה