עזריאלי יוצאת בתוכנית הקלות לשוכרים בקניונים

החברה תעניק פטור מתשלום השכירות ודמי הניהול על התקופה בה הקניונים לא פעלו והנחות בתשלומים עד סוף יוני; עלות התוכנית לעזריאלי מוערכת בכ-200 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 05/05/2020 09:41

א+א-

לקראת פתיחתם הצפויה לקהל של קניוני קבוצת עזריאלי, גיבשה החברה תכנית למתן הקלות למרבית השוכרים בקניוני החברה, שהיו סגורים בעקבות הנחיית ממשלת ישראל מאז אמצע חודש מרץ (למעט עסקים חיוניים כמו סופרמרקטים, בתי מרקחת, מרפאות ובנקים).

 

על פי התוכנית תעניק החברה פטור מלא לשוכרים מתשלום דמי שכירות ודמי ניהול לתקופה שהחלה ב-15.3.2020 ועד 4.5.2020. בתקופת ההתארגנות (עד ה-14.5), תעניק החברה פטור מלא מתשלום דמי שכירות והנחה של 75% בדמי הניהול.

 

בתקופה שמתום תקופת ההתארגנות ועד סוף מאי תתן עזריאלי לשוכרים הנחה של 75% בדמי השכירות ו-50% הנחה בדמי הניהול. גם בחודש יוני תעניק החברה 50% הנחה על דמי השכירות.

 

במידה והשוכרים יקבלו מענקים מתכניות הסיוע הממשלתיות שנוצרו במהלך החודשים האחרונים, תותאם התוכנית ויופחתו סכומי ההנחות בהתאם.

 

בעזריאלי מעריכים כי אם כל ההנחות הללו ינתנו לשוכרים במלואן, העלות הכוללת של תוכנית ההקלות תסתכם בכ-200 מיליון ₪, שיופחתו מה-NOI של מגזר מרכזי המסחר והקניונים בישראל על פני מספר שנים באופן פוחת כל שנה, כך שההשפעה הצפויה של התוכנית על ה-NOI של החברה בשנת 2020 מוערכת בכ-70 מיליון ₪.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה