סומוטו מרחיבה את פעילות האודיו לאתרי קבוצת McClatchy

הפתרון של סומוטו נבחן בתקופה של שלושה חודשים בשני אתרי חדשות והביא להגדלה משמעותית של פעילות הגולשים באתרים אלה

חדשות ספונסר 30/04/2020 14:08

א+א-

חברת סומוטו מדווחת היום כי פעילות האודיו של החברה, טריניטי אודיו, שפיתחה נגן לתרגום והשמעה מידית של תכני טקסט, תשמש החל מהיום כפתרון האודיו לאתרי קבוצת McClatchy האמריקאית, המפעילה 30 חברות מדיה ב-14 מדינות בארה"ב.

 

קבוצת McClatchy היא אחת מקבוצות המדיה הגדולות בארצות הברית של News Local והיא קבוצת המדיה הראשונה בארצות הברית שהשיקה פתרון אודיו, Speech-to-Text בכל רחבי ארצות הברית.

 

הפתרון של סומוטו נבחן בתקופה של שלושה חודשים בשני אתרי חדשות שונים של McClatchy. האתר הראשון The Sacramento bee ואתר נוסף – The news & observer והניב תוצאות חיוביות אצל משתמשי הקצה וכן בהגדלה משמעותית של פעילות המשתמשים באותם אתרים.

 

השימוש בפתרון האודיו של החברה הוא חלק מהאסטרטגיה של  McClatchy בתחום האודיו וכולל יוזמות בתחום ה- Smart Speakers, חיפוש מבוסס קול ופודקאסטים.

 

הנגן שפיתחה טריניטי אודיו מוטמע באתרי תוכן רבים, ומאפשר למשתמש לשמוע את התוכן הטקסטואלי המופיע באתרים בלחיצת כפתור, לתרגמו מיידית למגוון שפות ולתת המלצות תוכן למאזין. השימוש בנגן אינו מוגבל לסוג מכשיר כלשהו, וניתן להטמעה פשוטה בכל מקום באתר האינטרנט של יצרן התוכן.

 

טריניטי אודיו מספקת למפרסמים ויצרני תוכן דרך חדשה לתקשור, צמיחה ויצירת תזרימי מזומנים על ידי הפיכת תוכן טקסטואלי לשמע, הנגן של טריניטי מהווה פתרון עבור אתרים הבנויים בטכנולוגיית WordPress ובשל כך מאפשר לחברה לפעול עם מספר גדול של אתרים ברחבי העולם.

 

החברה פועלת על מנת לצרף שותפים אסטרטגיים לפעילות זו, עסקיים או פיננסיים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה