פורסייט: רייל ויז’ן קיבלה הזמנה ראשונה בסכום של 500,000 אירו

ההזמנה – ממפעילת רכבות אירופאית עשויה להוביל לרכישה של מערכות בסך של 2.5 מיליון אירו וכוללת אופציה לרכישת 45 מערכות נוספות למתחמי תפעול בסך 3.5 מיליון אירו נוספים

חדשות ספונסר 27/04/2020 17:14

א+א-

חברת פורסייט, העוסקת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, שמניותיה נסחרות בבורסות נאסד"ק ותל אביב, הודיעה היום כי רייל ויז’ן חברה קשורה בה מחזיקה פורסייט בכ-24% מהמניות קיבלה את ההזמנה המסחרית הראשונה שלה ממפעילת רכבות אירופאית מובילה.

 

על פי רייל ויז’ן, ההזמנה כוללת רכישת מערכת אבטיפוס מסוג Assisted Remote Shunting וכן בדיקות תפעול ופונקציונאליות (Operational Functional Test) בסך של כ-500,000 אירו. בדיקות התפעול והפונקציונליות של המערכת מתוכננות לרבעון הרביעי של שנת 2020.

 

במהלך השבועות הקרובים צפוי להיחתם הסכם מסחרי עם מפעילת הרכבות האירופאית המובילה המפרט את השלבים העתידיים. בדיקה מוצלחת של מערכת האבטיפוס עשויה להוביל לרכישה נוספת של כ-30 מערכות לאזורי תפעול וחיבור קרונות בסך של 2.5 מיליון אירו נוספים. בנוסף, מפעילת הרכבות האירופאית עשויה לממש אופציה לרכוש 45 מערכות נוספות למתחמי תפעול וחיבור קרונות, בסך של 3.5 מיליון אירו.

 

המערכת של רייל ויז’ן למתחמי תפעול וחיבור קרונות מנטרת את מתחמי התפעול לאיתור מכשולים ומאפשרת למפעילי מסילת רכבת לאבטח ולייעל את פעילות תפעול וחיבור הקרונות, כגון ביצוע בדיקות ותחזוקת קרונות וקטרים. באמצעות שילוב חיישני ראיה מתקדמים עם טכנולוגיות למידה עמוקה (deep learning), הפתרון מגלה ומסווג באופן אוטומטי אובייקטים בטווח של 200 מטרים במהלך כל שעות היממה ובכל תנאי מזג אוויר.

 

בנוסף, הפתרון מציג אזהרות חזותיות למפעילים או לנהגים בהתאם לצרכי הלקוח, על מנת להבטיח סביבה בטוחה ומאובטחת, תוך שיפור היעילות התפעולית.

 

רייל ויז’ן הינה ספקית טכנולוגית עיבוד תמונה קוגניטיבית מתקדמת ומערכות בטיחות לתעשיית הרכבות. הפתרונות של רייל ויז’ן מציעים גילוי וסיווג של אובייקטים או מכשולים (כגון בני אדם, כלי רכב ואותות) זיהוי נתיבי רכבת (לדוגמא, גילוי מצב מסוט), מדידת מרחק וניטור תנאי תשתית.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה