חברת בת של המ-לט בקוריאה חתמה על הסכם בהיקף הזמנות צפוי של כ-45 מיליון דולר

הלקוח הינו חברה בינלאומית, המחזיקה כ-14% משוק תחנות כוח הגז והדלק הנוזלי בעולם; ההסכם לאספקת מוצרים להולכת נוזלים וגזים במערכות ימיות ויבשתיות

חדשות ספונסר 23/04/2020 09:00

א+א-

המ-לט, העוסקת בפיתוח ומכירת מחברים, ברזים, שסתומים ומערכות פיקוד ובקרה לתעשיות התהליכיות ותעשיות האולטרה נקיות ולתחום בקרת הזרימה, הודיעה כי חברת הבת של החברה בקוריאה (שבבעלות מלאה של החברה), חתמה על הסכם אספקה ורכש אסטרטגי של מוצרים בתחום פעילות הקבוצה של בקרת זרימה.

 

אספקת המוצרים, להערכת החברה, הינו בהיקף הזמנות צפוי של כ-15 מיליון דולר בשנה לאורך תקופה של כשלוש שנים החל מאמצע חודש אפריל 2020, וזאת לצורך הולכת נוזלים וגזים במערכות ימיות ויבשתיות. 

 

הלקוח הינו חברה בינלאומית, המחזיקה כ-14% משוק תחנות כוח הגז והדלק הנוזלי בעולם ונמנית בין יצרניות מנועים ימיים המונעים בגז טבעי המשמשים לתחנות כוח מונעות גז טבעי. החברה נחשבת למובילה בתחום מערכות הנע ואנרגיה ימיות.

 

התקשרות זו הינה אסטרטגית עבור החברה, שכן מדובר בהתקשרות מול לקוח גלובלי, בעל נתח שוק משמעותי במתן פתרונות לכל שרשרת ערך הגז ודרכי ההפצה השונות, שבחר במוצרי החברה על בסיס היכולות הטכניות ואיכות מוצריה.

 

אמיר וידמן, מנכ"ל המ-לט, מסר: "החברה שמחה לדווח כי חתמה על הסכם אסטרטגי המהווה קפיצת מדרגה בפעילות והינו יישום של האסטרטגיה והמיקוד בשוק הגלובאלי בנוסף לשוק הקוריאני מול לקוחות גדולים בפתרונות להולכת נוזלים וגזים במערכות ימיות ויבשתיות.

 

המ-לט מוכיחה את יכולותיה פעם אחר פעם וממשיכה לקחת נתחי שוק מול לקוחות גלובליים מובילים בתחומם. התקשרות זו ממחישה את האמון באיכות המוצרים של המ-לט בקרב לקוחותינו, שמביעים ביטחון בהמ-לט כחלק משרשרת האספקה שלהם במערכות קריטיות. אנו מעריכים כי שביעות הרצון של לקוחותינו תאפשר לנו להמשיך את תנופת המכירות בטריטוריות השונות ותבטיח את יעדי הצמיחה שהצבנו לעצמנו".

 

בחודש שעבר החברה הודיעה על הסכם אסטרטגי עם לקוח קיים של החברה בתחום מוצרים אולטרה-נקיים, בענף תעשיית המוליכים למחצה (Semiconductors) לשימוש ציוד ייצור של הלקוח על מנת לבנות מכונות ייצור עבור לקוחותיו. אספקת המוצרים בהיקף הזמנות צפוי של כ-6 מיליון דולר בשנה, בשלב זה, תבוצע לאורך תקופה של כשלוש שנים החל ממועד ההתקשרות.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה