אייסקיור: הסכם הפצה בלעדי בגרמניה בהיקף מינימלי של כ-1.5 מיליון ₪

ההסכם החדש מצטרף להזמנה מתאילנד, הגדולה ביותר שקיבלה החברה אי פעם בהיקף 554 אלף דולר, להזמנה מסינגפור בהיקף 153 אלף דולר, וכן להזמנות נוספות שהתקבלו מתחילת השנה

חדשות ספונסר 22/04/2020 13:13

א+א- 1

חברת אייסקיור מדיקל המשווקת טכנולוגיה להסרת גידולים שפירים וסרטניים ללא ניתוח באמצעות הקפאתם, הודיעה כי התקשרה בהסכם הפצה בלעדי עם חברת MTS Medical Technology, מפיץ העוסק בשיווק ושירות למכשור רפואי בגרמניה מעל ל-30 שנה, לרכישת מוצרי אייסקיור בהיקף של מינימלי של 375 אלף יורו לתקופה של 18 חודשים.

 

בסמוך למועד החתימה תבוצע הזמנת רכש ראשונה בסך 110 אלף יורו. בתום התקופה וכפוף לעמידה ביעדים ידונו הצדדים בהארכת ההסכם ל-3 שנים נוספות.

 

הסכם זה, מצטרף לעסקאות נוספות שנחתמו בחודש אפריל 2020 ומהווה התרחבות משמעותית של אייסקיור בלב משבר הקורונה. האצת המעבר לטיפולים זעיר פולשניים, שאינם מצריכים חדרי ניתוח יקרים, רופאים וצוות רפואי רחב לכל פרוצדורה ניתוחית, הוא על רקע העומסים הנוצרים בחדרי ניתוח במוסדות רפואיים ברחבי העולם וצורך משמעותי למנוע ולהקטין זיהומים אפשריים בפרוצדורות רפואיות.

 

השימוש בטכנולוגיה של אייסקיור מאפשר השמדת גידולים, שפירים וסרטניים, באברים שונים, בחדר רופא או בקליניקה רגילה, בפרוצדורה שנמשכת פחות משעה וללא צורך באישפוז לפני או אחרי הפרוצדורה.

 

אייל שמיר, מנכ״ל אייסקיור: ״אנו ממשיכים בהתרחבות הגיאוגרפית עם חתימה החודש על הסכמים וקבלת הזמנות בתאילנד, סינגפור וכעת גם בגרמניה, שוק מרכזי וחשוב באירופה. הסכמים אלו מצטרפים להסכמים ועסקאות עליהם חתמנו בשנה זו והם מהווים צעד נוסף בצמיחה של אייסקיור ברחבי העולם.

 

להערכתנו קיימת מגמה של הקהילה הרפואית ומערכות הבריאות ברחבי העולם להעדיף פרוצדורות זעיר פולשניות כמו של אייסקיור, תוך האצה עקב משבר הקורונה הגורם לעומס ניכר בבתי חולים ובחדרי הניתוח בפרט, הוצאות מיותרות וסכנה מזיהומים בתוך בתי החולים עצמם.

 

הטכנולוגיה של אייסקיור מאפשרת הסרת גידולים באופן יעיל, ומהיר, בעלויות נמוכות יותר והפחתת הסיכון לזיהומים בהשוואה לפרוצדורות אגרסיביות מסורתיות להסרת גידולים. אנו ממשיכים כל העת במאמצי שיווק בטריטוריות נוספות, פועלים לקבלת אישורים רגולטוריים וכן להרחבת הטיפול בגידולים גם באברים נוספים."

 

אייסקיור והמפיץ נערכו לכך שעקב וירוס הקורונה ישנה אפשרות כי ההתקנה וההדרכה הראשונית תתבצע מרחוק, בהדרכת הצוות המקצועי של אייסקיור ונציגי המפיץ.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    הגדלתי ב 61.4-5 בהצלחה |4|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    maxim2222 22/04/2020 13:32