חדשות שוק ההון

סייפ -טי: גידול של 146-169% בהכנסות הרבעון הראשון של 2020

החברה מפרסמת הערכה לטווח הכנסותיה המשוער שיסתכמו בטווח שבין 1.05 מיליון דולר ל-1.15 מיליון דולר; החברה מודיעה גם על הפחתה משמעותית בנטל חוב ההלוואות ההמירות

חדשות ספונסר 20/04/2020 09:55

א+א- 1

סייפ טי גרופ הדואלית העוסקת בפתרונות לסביבות ענן היברידי, מפרסמת היום הערכה לטווח הכנסותיה המשוער ברבעון הראשון של 2020.

 

על בסיס ראשוני ובלתי מבוקר, סייפ טי מצפה לדווח על הכנסות שיסתכמו בטווח שבין 1.05 מיליון דולר ל-1.15 מיליון דולר ברבעון הראשון, עלייה בטווח של 146-169%, לעומת הכנסות בסך 427 אלף דולר בלבד ברבעון הראשון של 2019.

 

בנוסף, מדווחת החברה על ירידה משמעותית בהתחייבויותיה הקשורות באיגרות החוב ההמירות שהנפיקה באפריל 2019 ,וכן בפעולות הקשורות בהלוואות המירות שנטלה החברה, בעיקר לצורך מימון הרכישה של פעילות ה- IP Proxy שלה, NetNut .

 

כ-93% מתוך סך של 8.23 מיליון דולר מתוך איגרות החוב שהונפקו כבר הומרו ע"י המלווים, כאשר היתרה עומדת על כ-540 אלף דולר בלבד, כשיתרת הריבית לשלם ירדה בהתאמה. כתוצאה מכך, חל שיפור משמעותי במבנה המאזן של החברה, כמו גם במבנה ההון העצמי, ללא התחייבויות נוספות הכוללות הגנות אנטי-דילול מלבד יתרת איגרות החוב.

 

שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי, אמר: "אנחנו גאים להציג רבעון חיובי נוסף של ביצועים והמשך צמיחה של ההכנסות. אנחנו מאמינים שהירידה המשמעותית בהתחייבויות החברה בגין הלוואות בתוך שנה בלבד מצביעה על אמון המשקיעים בעתידה העסקי והפיננסי של סייפ-טי. בעוד התנאים בשוק ממשיכים להיות מאתגרים ובלתי צפויים, אנחנו בטוחים בהצעת הערך שלנו, במיצוב האטרקטיבי שלנו בשוק וביכולת שלנו לנצל הזדמנויות כדי להשיג תוצאות.

 

במאבק מול נגיף הקורונה, ארגונים הגיעו לתובנות חשובות, וכעת ניכרת בקרבם מודעות גבוהה לצורך במוכנות ובפתרון בטוח וניתן להתאמה לגישה מרחוק למשאבים, במטרה לצמצם את השבתת הפעילות העסקית למינימום. המצב הנוכחי מחזק ומבסס את הצורך בפתרונות שלנו, ואנחנו מאמינים כי הוא ישרת את השגת המטרות העסקיות שלנו בטווח הארוך."

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    הנהלה מגעילה ושקרנית...לקוח מההודעה

    שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי, אמר: "אנחנו גאים להציג רבעון חיובי נוסף של ביצועים והמשך צמיחה של ההכנסות. אנחנו מאמינים שהירידה המשמעותית בהתחייבויות החברה בגין הלוואות בתוך שנה בלבד מצביעה על אמון המשקיעים בעתידה העסקי והפיננסי של סייפ-טי. רק לסבר את האוזן לקחו הלוואת ראצט המירה והסיבה שהיא נעלמה היא מפני שנתנו למלווים כל פעם להמיר למניות נמוך משמעותית ממחיר השוק וכך דיללו את החיים של בעלי המניות... והגידול לעומת רבעון 1 2019 הוא כמובן מפני שקנו חברה ביוני שנה שעברה...טוב סתם מניח את זה כן בשביל הפראיריים החדשים ישנים שהולכים להישרף פה.. החברה צריכה לגייס בקצב הכנסות הנוכחי משהו כמו 2 מיליון דולר כל רבעון בשביל צרכי המזומנים שלה...בהצלחה
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    dambo2 20/04/2020 10:02