אייסקיור קיבלה הזמנה מסינגפור עבור טכנולוגיית השמדת גידולים בהקפאה

הזמנה זו מצטרפת להזמנה מתחילת החודש מבית חולים בתאילנד בהיקף 554 אלף דולר והזמנות נוספות שהתקבלו מתחילת השנה

חדשות ספונסר 19/04/2020 10:27

א+א-

אייסקיור מדיקל חברה ישראלית למכשור רפואי המשווקת טכנולוגיה להקפאת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול במרפאה ללא ניתוח, הודיעה כי קיבלה הזמנת רכש ראשונה בהיקף 153 אלף דולר מטרומו בסינגפור, אשר להערכת אייסקיור תסופק עד תום הרבעון השני של 2020.

 

הזמנה זו, הראשונה המיועדת לסינגפור, היא בהמשך להתקשרות אסטרטגית עם טרומו, ממנה כבר קיבלה אייסקיור הזמנת רכש של כ-3 מיליון דולר למכירה ביפן, בחודש ספטמבר 2019. החברה נערכה לכך שעקב וירוס הקורונה יש אפשרות כי ההתקנה תתבצע מרחוק, בהדרכת הצוות המקצועי שלה, נציגי טרומו ונציגי בתי החולים בסינגפור.

 

אייסקיור פותחת שוק נוסף במסגרת ההסכם האסטרטגי עם טרומו. לאייסקיור יש אישור רגולטורי בסינגפור. ההזמנה מסינגפור מצטרפת להזמנה הגדולה ביותר אי פעם של אייסקיור, בסך 554 אלף דולר, שהתקבלה בתחילת חודש אפריל מבית חולים בתאילנד וכן להזמנות נוספות שהתקבלו מתחילת 2020.

 

אייל שמיר, מנכ״ל אייסקיור: ״אנו גאים על התקדמות נוספת בהסכם עם טרומו, ענקית גלובלית בתחום המיכשור הרפואי, אשר תפיץ את מוצרינו גם בסינגפור בה כבר יש לנו אישור רגולטורי. אנו משוכנעים כי ההזמנות והיקפן הן חיזוק משמעותי להכרה הבינלאומית הגוברת בפתרונות של אייסקיור ולמגמה בה הקהילה הרפואית בכל העולם מאמצת מעבר לפרוצדורות זעיר פולשנית, פשוטות ויעילות המפחיתות את סכנת הזיהום הקיימת בניתוחים אגרסיביים ומסורתיים להסרת גידולים, זאת במיוחד לאור התפרצות נגיף הקורונה.

 

אנו ממשיכים במאמצי שיווק בטריטוריות נוספות, פועלים לקבלת אישורים רגולטוריים וכן להרחבת הטיפול בגידולים גם באברים נוספים."

 

לאייסקיור התקשרות אסטרטגית עם Terumo Corporation בהסכם שתמורתו הכוללת היא בסך של כ-13.2 מיליוני דולר. ההזמנה מסינגפור היא בנוסף לתמורה המינימלית הכוללת מהסכם זה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה