חדשות נדל”ן

בעלי חברות הנדל”ן אפי קפיטל, עמרם אברהם וישראל שקד מקימים חברה להתחדשות עירונית

היזמים אפי וישראל שקדי ואלון עמרם הקימו את חברת New Town. בשנה הקרובה צפויה החברה ליזום כ-2,000 דירות

מערכת ספונסר 13/03/2017 10:35

א+א- 3

היזמים אפי שקדי, הבעלים של חברת אפי קפיטל, ביחד עם ישראל שקדי, בעלים של חברת ישראל שקד ייזום נדל"ן המתמחים בהתחדשות עירונית, ואלון עמרם, הבעלים של חברת עמרם אברהם, הקימו את חברת New Town שתתמקד בפרויקטים של התחדשות עירונית. הקמת החברה היא חלק ממגמה בשוק של מיזוגים ורכישות בתחום התמ"א. כאשר הפרויקטים מגיעים לשלב המימון והביצוע – חבירת כוחות של מספר שחקנים מאפשרת מתן שירותים טובים ויעילים יותר לדיירים.

 

החברה צפויה ליזום בשנה הקרובה כ-2,000 דירות במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית מסוג תמ"א 38/2 פינוי בינוי בערים תל אביב, רמת גן, בת ים וקריית גת. הביצוע של הפרויקטים ייעשה באמצעות חברת אופק חופים ביצוע בע"מ – חברה בת של אפי קפיטל ועמרם אברהם שהוקמה לאחרונה. החברה תעסיק גם שמאי ואדריכל.

 

ישראל שקדי, מנכ"ל החברה: "בחברה החדשה תתקיים סינרגיה בין היכולות של כל הגורמים המעורבים – יזמות, גב פיננסי וביצוע עצמי. השילוב הזה יאפשר לחברה לבחון עסקאות במהירות ולפעול בגמישות על מנת לנצל הזדמנויות עסקיות".

 

ישראל שקדי הינו יזם העוסק מזה שלוש שנים בתחום ההתחדשות העירונית, ובבעלותו 2 פרויקטים בביצוע, 5 פרויקטים בשלבי היתר בעיר בת ים בהיקף של 160 יח"ד במסגרת תמ"א 38/1 ו-4 פרויקטים במסגרת תמ"א 38/2 הריסה ובניה בהליכי תכנון בגוש דן.

כתבות נוספות

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  יורם עמרם המח!!שולט בהכל !!מי זה אלון עמרם....חחחחח

  ברור שיורם עמרם שולט בהכל....אלון הוא סהכ...שליח של יורם עמרם המח המתכנן והשולט

  פניני גלילי 15/03/2017 07:46

 2. 2
  חבר'ה רציניים ביותר

  נראה לאן תגיע החברה החדשה.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  רונן 13/03/2017 23:33

 3. 3
  מה חשוב לדעת לפני פינוי בינוי?

  לפני פרוייקט פינוי בינוי עושים סדר בתכולת הדירה ומרווחים כסף על הפריטים שאין בהם עוד צורך. רוב האנשים לא יודעים אבל בחלק גדול מהמקרים חלק מתכולת הדירה שנשאר מאחור כולל פריטי אספנות בעלי ערך כספי משמעותי. הדבר נכון בעיקר כשמדובר על מעבר של אנשים מבוגרים לדירות קטנות יותר או בתי אבות. אם בתכולת הדירה יש ספרים ישנים, תקליטים, מסמכים עתיקים, פריטי יודאיקה או כל פריט משנות החמישים, יש מצב שהם שווים לא מעט כסף. חפשו בגוגל "פינוי ירושה יוסף האוסף" וקבלו מאמר שיסביר לכם איך להעריך באופן עצמאי את תכולת הדירה שלכם.

  יוסף האוסף 13/03/2017 12:02