חדשות כלכלה

הוט מגייסת 150 נציגים למוקד שירות חדש באשדוד

המנכ"לית טל גרנות גולדשטיין: "בשורה תעסוקתית חשובה שאנו גאים בה, חלק מהמחויבות שלנו לספק את השירות הטוב ביותר בשוק הישראלי"

מערכת ספונסר 16/02/2017 10:40

א+א-

חברת HOT הודיעה היום על פתיחת מוקד שירות חדש באשדוד, אליו יגויסו 150 עובדים מהאזור, שיצטרפו לאלפי נציגי השירות של החברה ברחבי הארץ. טל גרנות גולדשטיין, מנכ"לית HOT אמרה: "פתיחת מוקד שירות היא חלק מהמחויבות שלנו לספק את השירות הטוב ביותר בשוק הישראלי; גיוס של 150 נציגים באשדוד הוא בשורה תעסוקתית חשובה שאנו גאים בה".

 

במקביל, תעלה HOT בסוף השבוע בקמפיין שירות חדש בכיכובו של שלום מיכאלשווילי, המקדם את האפליקציה החדשה My HOT, המאפשרת ללקוחות החברה לבצע מגוון פעולות ושירותים בממשק נוח וידידותי והכוללת מגוון פיצ’רים ואפליקציות של HOT:HOT VOD, HOT Remote, HOT KIDDO, HOT MULTI SHARE, לצד פיצ’רים מתקדמים כמו הקלטה מרחוק וגישה לתכני VOD (שיהיו זמינים בקרוב). בנוסף, יכולים לקוחות החברה ליהנות משירות באמצעות הודעותSMS , שירות אישי בצ’אט דרך עמוד הפייסבוק ובנייד, ושירות עצמי במגוון ערוצים.

 

מירי לוין, סמנכ"לית חטיבת הלקוחות הפרטיים HOT: "בשנה האחרונה השקענו מאמצים רבים בשיפור מערך שירות הלקוחות, ואנו נחשבים כיום לאחת החברות המובילות באיכות השירות בארץ. מגמת השיפור קיבלה ביטוי בדו"ח מועצת הכבלים והלוויין האחרון, המצביע על ירידה משמעותית של 40% במספר התלונות בהשוואה ל-2015, לצד ירידה של 54% בפניות הציבור בין 2014 ל- 2015. אנחנו לא נפסיק לרגע להשקיע בשיפור השירות ובשמירה על שביעות רצון גבוהה של לקוחותינו".

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה