מנהלי לידר שוקי הון השלימו רכישת פעילות החיתום והברוקראג’ של החברה

העסקה הושלמה בתמורה ל-25 מיליון שקל, כאשר החברה תרשום הפסד לפני מס של 4-5 מיליון שקל ברבעון השלישי; עמית ורדי ישמש כיו"ר החברה, שי בן יקר מונה למנכ"ל

מערכת ספונסר 26/10/2016 12:12

א+א-

 לידר שוקי הון הודיעה היום על סגירת העסקה לפיה קבוצת רוכשים בשליטת עמית ורדי, מנכ"ל החברה לשעבר, הכוללת בין היתר, נושאי משרה בחברה, רכשו את מלוא ההחזקות בחברה הבת לידר הנפקות, הפועלת בתחום החיתום ובחברה הבת לידר בית השקעות, הפועלת בתחום הברוקראז’.

 

העסקה נסגרה בהתאם לתנאים שהוצבו; התמורה ששולמה לחברה על ידי קבוצת הרוכשים הינה בסך של כ-25 מיליון ש"ח. סך של 10 מיליון ש"ח מתוך התמורה שולם על ידי הרוכשת לחברה במזומן במועד השלמת העסקה, ויתרת התמורה הועמדה על ידי החברה כהלוואה. בגין השלמת העסקה, צפויה החברה לרשום בדוחותיה לרבעון השלישי של שנת 2016 הפסד בסך שבין 4 ל- 5 מיליון ש"ח, לפני מס.

 

עמית ורדי ישמש כיו"ר החברה, ושי בן יקר מונה למנכ"ל. בנוסף, מונתה סבינה לוי למנהלת מחלקת המחקר, כאשר אלון גלזר ישמש כסמנכ"ל המחקר ויהיה אחראי על תחומי פעילות נוספים.

 

המנכ"ל בן יקר: "הרכישה מאפשרת לנו להמשיך להוביל את תחומי החיתום והברוקראז’ תוך מחויבות גבוהה ללקוחותינו. כעת, עם השלמת העסקה אנו נבחן התרחבות לפעילויות נוספות בשוק ההון".

 

במסגרת העסקה הוסכם על המשך שיתוף הפעולה עם הבנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ, כבעל מניות בלידר הנפקות. קבוצת הרוכשים יוצגה על ידי עורכי הדין אורי רוזנברג ורן שלום ממשרד אגמון ושות’ רוזנברג ושות’. המוכרת יוצגה בעסקה על ידי עורכי הדין איה יופה ויובל אדן ממשרד גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה