קרדיט: depositphotos / zrfphoto
קרדיט: depositphotos / zrfphoto

עליות שערים חדות מאפיינות את פתיחת המסחר בארה"ב, הנאסד"ק מזנק מעל 2% בעקבות דוחות אינבידיה שעולה מעל 13%. יתר מניות השבבים נסחרות גם כן בעליות שערים חדות כשמדד ה- SOX עולה 3.6%.

מניות בולטות במדד ה- S&P 500, סינופסיס (SNPS) מזנקת מעל 8% לאחר הדוחות. מודרנה (MRNA) עולה גם 6.5% לאחר דוחות שהפתיעו לטובה. מנגד, אטסי (ETSY) מאבדת מעל 85 אחרי דוחות חלשים.

בגזרת הישראליות, נייס (NICE) מזנקת מעל 9% לאחר דוחות טובים. אורמת טכנולוגיות (ORA) מאבדת 3.5% לאחר הדוחות שפרסמה אמש. קמטק (CAMT) מגיבה לדוחות אינבידיה עם עליה של 7.5%.

התשואות באגרות החוב ממשיכות לשהות ברמות הגבוהות ונסחרות מעל 4.32% באגרות האוצר ל-10 שנים.

15:43

וול סטריט צפויה לפתוח את יום המסחר בעליות שערים חדות במדדים המובילים בעיקר בזכות אינבידיה שפרסמה דוחות חזקים אתמול בזכות שבבי ה- AI מגבירים את הביקוש למוצרי החברה. החוזים על הנאסד"ק 100 עולים 2% בעוד מדד ה- S&P 500 עולה 1.2% במסחר המוקדם.

העוצמה בשוק נמשכת על רקע התרחקות בהורדות הריבית על רקע חששות מבכירי הפד על כך שהאינפלציה הדביקה כאן כדי להישאר ואולי אף לעלות בהמשך השנה. התשואות באגרות החוב ל- 10 שנים עולות גם היום לרמה של 4.34% ונראה שהפעילים בשוק כבר מבינים את הכיוון של בכירי הבנק המרכזי וזה אי הורדת ריבית לפחות בחציון הראשון של 2024.

לאחר המסחר צפוי אחה"צ עמוסים בוול סטריט עם דוחות של אינטאיט (INTU), בוקינג (BKNG), מרקדוליברה (MELI), EOG, ואלה (VALE) ועוד.

באירופה עליות שערים במדדים המובילים, הדקס עולה 1.5%, הקאק עולה 1.1% ולונדון עולה 0.1%. באסיה הניקיי זינק 2.2% לשיא חדש, שנחאי עלתה 1.3%, הונג קונג התחזקה 1.45% והקוספי עלה בשיעור צנוע של 0.4%.

חבית נפט מסוג WTI יורדת קלות לרמה של 77.7 דולר.

מניות בכותרות

אינבידיה (NVDA) מזנקת 13% במסחר המוקדם ולשיא חדש לאחר הדוחות שפורסמו אמש. החברה דיווחה על הכנסות של 22.1 מיליארד דולר מול צפי של 20.62 מיליארד. הרווח הנקי גם כן יצא מעל לתחזיות והחברה העלתה תחזית גם לרבעון הראשון של השנה.

מודרנה (MRNA) מתחזקת מעל 6% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות עם הכנסות שיצאו מעל התחזיות. החברה גם סיפקה רווח מפתיע מול צפי להפסד.

אטסי (ETSY) יורדת כ-4% במסחר המוקדם לאחר דוחות מעורבים לרבעון הרביעי של השנה. החברה עקפה בתחזית ההכנסות וכשלה בתחזית הרווח.

סינופסיס (SNPS) עולה כ- 4.7% במסחר המוקדם לאחר תוצאות חזקות ברבעון האחרון ותחזית חזקה לרבעון הראשון של השנה.

רות (ROOT) ממריאה מעל 28% לאחר שפרסמה דוחות עם הכנסות גבוהות מהותית מהתחזיות והפסד קטן גם כן. החברה שעוסקת בביטוח מקבל העלאת המלצה ע"י "קנטור פיטסגרלד" לתשואת יתר מנייטרלי.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש