דיווח שוטף

עליות קלות בוול סטריט

מגמה מעורבת בבורסות אירופה; הנפט עבר לעליות שערים קלות וביטקוין מתבסס מעל 20 אלף דולר, תל אביב חוזרת למתכונת חמישי מכירות

חדשות ספונסר 23/06/2022 16:50

א+א-

וול סטריט תנסה לפתח מומנטום חיובי ביום המסחר השלישי של השבוע עם צפי לפתיחה בעליות שערים של עד 1% במדדים המובילים. השוק סובל מתנודתיות גבוהה מאוד בשבוע וקצת האחרונים ומתקשה לתקן את הירידות האחרונות. אמש ננעל המסחר בירידות שערים דלות של כ 0.1% בממוצע בשלושת מדדי המניות המובילים לאחר יום מסחר תנודתי מאוד עם מעברים מירידות לעליות ולהיפך. מניות הטכנולוגיה מתקשות לייצר מומנטום וזאת למרות נפילה בתשואה באגרות החוב מרמות שיא של קרוב ל 3.5% לשפל היום בבוקר של 3.1% הרמה הנמוכה בשבועיים האחרונים.

באירופה עברו הבורסות למגמה מעורבת, דקס יורד 0.5%, הקאק עולה 0.3%, היורוסטוקס 600 עולה 0.1% ובריטניה עולה 0.15%. באסיה עליות במרבית הבורסות, הניקיי עלה 0.1%, הונג קונג 1.23% והקוספי הקוריאני נחלש 1.2%.

הנפט מתאושש היום ועובר מירידה לעליות שערים קלות ולרמה של 106.5 דולר לחבית מסוג לייט סוויט קרוד. הביטקוין עולה לרמה של 20.6 אלף דולר.

מניות בכותרות

סנופלייק (SNOW) ג’י פי מורגן מעלה המלצה למשקל יתר מנייטרלי ומחיר יעד של 165 דולר למניה.

אקסנצ’ור (ACN) פירמת הייעוץ יורדת 3% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על הכנסות שעקפו את התחזיות. הרווחיות הרבעונית נפגעה בשל היציאה מרוסיה. החברה מעלה את תחזית ההכנסות אך חוששות מהשפעה ושינוי במט"ח.

KB הום (KBH) חברת הבניה למגורים מדווחת על רווח והכנסות שעקפו את התחזיות ברבעון הראשון של השנה. החברה מודאגת מעליית הריביות והמחירים שישפיעו על צמיחת הרווחיות. המניה עולה 3% במסחר המוקדם.

ווי וורק (WE) פעם חברת הנדל"ן של אדם נוימן והיום מקבלת המלצה מקרדיט סוויס לתשואת יתר.

רבלון (REV) המניה יורדות דלות במסחר המוקדם ותמשיך לרכז עניין גם היום וזה לאחר עליה של 300% בערכה ב 3 ימי המסחר האחרון ושבוע לאחר שהודיעה על הגנה מפני נושים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה