האווירה החיובית בארה”ב נמשכת בפתיחת המסחר

לאחר עוד יום של עליות שערים אמש, בחסות מניות הטכנולוגיה, אך עם סגירה חלשה ביחס למהלך המסחר

חדשות ספונסר 16/09/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב נפתחות בעליות שערים לאחר עוד יום של עליות שערים אמש בחסות מניות הטכנולוגיה אך עם סגירה חלשה ביחס למהלך המסחר. הדאו נעל יום שלישי של עליות שערים שוב בכיכובן של מניות הטכנולוגיה שמשכו את מדד הנאסד"ק.

 

היום ב 21:00 הצהרת ועידת השוק הפתוח של הפד שתיתן סקירה על מצב הכלכלה והתאוששות הפעילות בשל וירוס הקורונה. הוצאות הצרכניות באוגוסט הראו האטה בצריכה.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה מעורבת, הדקס עולה ב-0.1%, הקאק הצרפתי יורד 0.1% ובריטניה נחלשת 0.3%. באסיה ננעלו הבורסות במגמה מעורבת. הניקיי עלה 0.1%, שנחאי נחלשה 0.35%, הונג קונג ננעלה ללא שינויוהקוספי בקוריאה ירד 0.3%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה לרמה של 39.1 דולר. הזהב מתחזק לרמה של 1965 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

אדובי (ADBE) מניות החברה עולות 2% במסחר המוקדם לאחר שאמש פרסמה דוחות טובים עם רווח של 2.57 דולר למניה מול צפי של 2.41 והכנסות של 3.23 מיליארד דולר שעקפו את ציפיות השוק.

 

איסטמן קודאק (KODK) מניות החברה מזנקות בחדות מעל 50% במסחר המוקדם לאחר שדו"ח של משרד עורכי דין שנשכר בידי החברה מצא שהעסקאות שביצע מנכ"ל החברה בערך בזמן שנודע לחברה על קבלת הלוואה ממשלתית של 765 מיליון דולר אינן מנוגדות למדיניות הפנימית.

 

KB הום (KBH) חברת בניית הבתים למגורים מקבלת העלאת המלצה מאברקור לתשואת יתר.

 

פדקס (FDX) מניות החברה מזנקות מעל 8% במסחר המוקדם לאחר שהחברה עקפה את תחזיות השוק עם רווח של 4.87 דולר למניה והכנסות של 19.32 מיליארד דולר. החברה ציינה שתעבורת המשלוחים היומית גדלה בממוצע ב-31% ברבעון האחרון ביחס לשנה שעברה.

 

דרפט קינגס (DKNG) עולה 3% במסחר המוקדם לאחר שהחברה סגרה עסקה עם קבוצת הפוטבול ניו יורק ג’יאנטס. החברה תקבל בלעדיות על הימורי ספורט של הקבוצה ומשחקי פנטזי ספורט.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה