חדשות שוק ההון

אאורה ישראל תבצע פרויקט פינוי בינוי בירושלים

חברת הבת של אאורה נבחרה על ידי נציגות בעלי הזכויות לקדם את הפרויקט; החברה מתכננת להקים במתחם בניינים חדשים אשר יכללו כ-175 יחידות דיור

חדשות ספונסר 27/02/2020 14:37

א+א-

חברת אאורה מדווחת היום כי חברת אאורה ישראל – יזמות והשקעות, חברה בת בבעלות מלאה, נבחרה לקדם פרויקט פינוי בינוי על ידי נציגות בעלי הזכויות בשטח הנמצא ברחוב ברוריה בירושלים.

 

המתחם כולל 4 מבני רכבת במצב ירוד שבהם 56 יחידות דיור. נכון למועד זה הוסכם עם נציגות בעלי הזכויות נוסח הסכם פינוי בינוי, והחברה החלה בהחתמות הדיירים.

 

אאורה מתכננת להקים במתחם בניינים חדשים שיכללו כ-175 יחידות דיור, שטחים ציבוריים ומבני ציבור לרווחת התושבים. בעלי הזכויות במתחם יהיו זכאים ל-56 דירות חדשות בפרויקט, ויתרת הדירות ישווקו על ידי החברה.

 

הפרויקט יתבצע במתכונת פינוי בינוי על סמך תכנית בנין עיר בסמכות ועדה מחוזית שאאורה מתכוונת לקדם בשיתוף פעולה עם עיריית ירושלים. כמו כן בכוונת החברה לפעול לצורך הרחבת הפרויקט על ידי צירוף הבניינים הסמוכים למחם, ככל שיתאפשר.

 

בנוסף לפרויקט זה מקדמת אאורה פרויקט מגורים נוסף בירושלים, ברחובות דרך בית לחם והקצין סילבר ובו החברה עתידה להרוס שני בנייני רכבת ישנים הכוללים 137 יחידות דיור ובמקומם יבנו כ-455 יחידות במספר בניינים רבי קומות. בפרויקט זה 65% מבעלי הזכויות כבר חתמו על הסכמי פינוי-בינוי עם החברה.

 

מאאורה נמסר כי החברה רואה בעיר ירושלים בעלת פוטנציאל משמעותי לפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ובכוונתה לפעול לאיתור וקידום פרויקטים נוספים בעיר במהלך שנת 2020.

 

הקמת פרויקט בכל אד מהמתחמים כפופה בין היתר לכך שיחתמו חוזים פרטניים עם כל אחד מהדיירים במתחם ולאישור תכנית בנין עיר מתאימה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה