חדשות שוק ההון

יערה בנבנישתי מצטרפת לחברת מיט-טק

מטרת שילובה של בנבנישתי בחברה היא לקדם קשרי משקיעים בתעשיית הבידור האמריקאית, המזוהים עם אג’נדה של אורח חיים בריא, מזון טבעוני וסביבה ירוקה

חדשות ספונסר 19/02/2020 14:43

א+א- 1

חברת מיט-טק המפתחת טכנולוגיה לייצור בשר מתורבת מודיעה כי התקשרה בהסכם העסקה עם הדוגמנית והשחקנית יערה בנבנישתי, המקדמת אג’נדה לקיום אורח חיים בריא, מזון טבעוני וסביבה ירוקה במדינות שונות בעולם.

 

במסגרת הסכם העסקתה, תקדם הגב’ בנבנישתי את החברה בהיותה אחראית על קשרי משקיעים במדינות שונות בארצות הברית, כשהדגש הוא לקדם קשרי משקיעים בתעשיית הבידור האמריקאית המזוהים בקידום ותמיכה של אג’נדה לקיום אורח חיים בריא, מזון טבעוני וסביבה ירוקה.

 

שילובה של בנבנישתי בחברה הוא חלק מהאסטרטגיה להיחשף לשוק הבינלאומי, ובעיקרו השוק האמריקאי, בו תחום הטבעונות והקיימות הינו בעל עניין מוגבר. ממיט טק נמסר "אנו מאמינים שתרומתה של הגב’ בנבנישתי לקידום החברה בקרב מובילי דעת קהל אמריקאים תהיה משמעותית מאוד לחברה".

 

תהליך ההדפסה של החברה, אשר עושה שימוש בתאי גזע, הינו תהליך שעל בסיסו מופק בשר נקי ללא הרג של בעלי חיים. תהליך זה מתיישב בכפיפה אחת עם האג’נדה של הגב’ בנבנישתי והוא יאפשר, בעתיד הקרוב, לצרוך בשר נקי ומוסרי המכיל רכיבים בריאים, נקיים מזיהומים וללא הרג של בעלי חיים.

 

החברה תפרסם דוח בכל הנוגע לתנאי ההעסקה ההוניים של הגב’ בנבנישתי, ומודה לה על האמון שהביעה בקידום הטכנולוגיה של החברה לייצור בשר מתורבת.

 

יערה בנבנישתי: "כבר מספר שנים שאני תומכת בשינוי לתזונה נטולת אכזריות, ללא התעללות, פגיעה והרג של בעלי חיים. השינוי המדהים שמיט-טק עתידים לייצר הוא בלתי נמנע לשינוי הסביבתי הכל כך מתבקש שכל אסונות האקלים סביבנו מזכירים לנו שחייב להתרחש בהקדם. אני מאמינה שגם הפעם ישראל תהיה בחוד החנית של השינוי והצוות הזה יוביל את המהלך שיהיה העתיד של כולנו."

 

מנכ"ל מיט-טק, שרון פימה: "אנו שמחים מאוד על הצטרפותה של יערה לחברת מיט-טק ובטוחים ביכולתה לסייע ולקדם את שליחותה של החברה כפורצת דרך בתחומה. אנו מאמינים כי הטכנולוגיה שמיט טק מפתחת ליצירת בשר מתורבת תיתן פתרון בשני כיוונים. האחד בתחום המזון בו נדרש פתרון טכנולוגי בכדי לעמוד בביקוש ההולך וגדל בעולם והשני, פתרון לבעיה האתית, סביבתית והאקולוגית הכבדה שנגרמת כתוצאה מגידול תעשייתי של בעלי חיים למאכל."

 

פימה הוסיף: "המודעות הגבוהה לנושא הקיימות, לסביבה ירוקה ולצמצום הפגיעה והסבל הנגרם לבע"ח בעולם, הינם בסיס חשוב לקידומה של מיט-טק כמובילת פתרון חשוב ובעל ערך משמעותי, מעבר להיותה חברה עסקית. יערה, בהיותה משפיענית בתחום, תהווה שגרירה חשובה עבורנו בתעשייה."

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    גייסו דוגמנית=יופי

    גג 25/02/2020 16:58