בניגוד לרוח התקופה: וול סטריט נפתחת בירידות שערים

החששות בשווקים חוזרים עם דיווחים ששיטת מדידה חדשה הביאה ליממה קטלנית בסין עם מעל 200 הרוגים ועוד כ-15 אלף נדבקים

חדשות ספונסר 13/02/2020 17:00

א+א-

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר בירידות שערים. החששות בשווקים חוזרים עם דיווחים ששיטת מדידה חדשה הביאה ליממה קטלנית בסין עם מעל 200 הרוגים ועוד כ-15 אלף נדבקים. 

 

באסיה ננעלו המדדים בירידות שערים, הניקיי היפני ירד ב-0.1%, בורסת שנחאי ירדה ב-0.7%, הונג קונג נחלשה ב-0.35%. באירופה מתמתנות הירידות, הדקס וקאק יורדים 0.3% ו-0.5% בהתאמה. 

 

הצפי לירידה עולמית בביקוש לנפט לראשונה מזה עשור לא משפיעה בשלב זה על חבית נפט מסוג לייט קרוד אשר נסחרת במחיר של 51.2 דולר. הזהב מתחזק לרמה של 1,577 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

טסלה (TSLA) יורדת מעל 4.5% במסחר המוקדם בעקבות רצונה להנפיק מניות בשווי של מעל 2 מיליארד דולר.

 

עליבאבא (BABA) דיווחה על תוצאות טובות מהציפיות הן בשורת הרווח והן השורות ההכנסות למניה התוצאות הטובות הגיעו בעיקר מגידול בתחום פעילות המכירות ברשת ועסקי הענן. מניות החברה יורדות מעל 2% במסחר המוקדם.

 

ענקית הביטוח AIG (AIG) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר הדוחות הכספיים. החברה הציגה רווח של 1.03 דולר למניה מול צפי לרווח של דולר אחד. החברה צופה שההפרשות מאסונות יהיו נמוכות יותר מהציפיות.

 

קראפט היינץ (KHC) יצרנית המזון עקפה את התחזיות ב-4 סנט ורווח של 72 סנט למניה. הכנסות החברה פספסו את התחזיות למרות העלייה במוצרי המזון ובשל האטה במכירות בארה"ב.

 

פפסיקו (PEP) ענקית המשקאות והחטיפים מדווחת על רווח של 1.45 דולר למניה עם הכנסות שעקפו את התחזיות. החברה מדווחת על רווח אורגני של 4.3% וצופה צמיחה של 4% בהכנסות האורגניות ב 2020.

 

אורורה קנביס (ACB) חברת הקנביס הקנדית דיווחה על הכנסות נמוכות מהציפיות כמו גם תחזית עגומה שיכולה להמשיך ולהשפיע על הכנסותיה.

 

סיסקו (CSCO) יורדת 5% במסחר המוקדם לאחר שאמש דיווחה על רווח שעמד בציפיות השוק והכנסות שעקפו גם כן. החברה צופה לקיטון ברבעון הקרוב של 3.5% בהכנסותיה ומזהירה מירידה גלובלית בהשקעות טכנולוגיות.

 

טריפ אדווזר (TRIP) מציגה רווח של 38 למניה מול צפי של 33 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. מניות החברה עולות 3% במסחר המוקדם.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה