טוגדר קיבלה תקן בינלאומי שיאפשר לה למכור מוצרי קנאביס לאירופה

החווה בישראל עברה את כל המבדקים וההסמכות הנדרשים לפי נהלי ה- GACP; ההסמכה מאפשרת העברת תוצרת למפעל מוסמך EU-GMP וממנו למכירה באירופה

חדשות ספונסר 13/02/2020 11:16

א+א- 1

חברת טוגדר העוסקת בגידול וייצור מוצרי קנאביס רפואי, מדווחת היום כי החווה של החברה בישראל קיבלה תעודה רשמית מגוף הסמכה בינלאומי, Peterson & ControlUnion , חברה אירופאית שלה שלוחות ביותר מ-70 מדינות בכל העולם, כולל בישראל, אשר עוסקת בהתעדה בתחומים שונים, לרבות בתחום החקלאות והקנאביס הרפואי.

 

התעודה שקיבלה טוגדר מאשרת כי החווה בישראל עברה את כל המבדקים וההסמכות הנדרשים לפי נהלי ה- GACP. ההסמכה מאפשרת העברת תוצרת למפעל מוסמך EU-GMP וממנו למכירה באירופה.

 

למיטב ידיעת החברה, על מנת שמוצרים שייוצרו מתפרחות קנאביס רפואי שמגדלת החברה בחווה בישראל יוכלו להימכר למדינות באירופה, התוצרת חייבת להיות מגודלת לפי נהלי GACP והייצור של המוצרים מבוססי התוצרת חייב להיות מבוצע במפעל מוסמך EU-GMP. במילים אחרות, קבלת אישור נהלי GACP לחווה בישראל הינה גושפנקא רשמית של גוף התעדה בינלאומי המאשרת כי התוצרת של החווה בישראל מגודלת בהתאם לסטנדרטים והכללים המאושרים והמוכרים באירופה, לרבות בגרמניה.

 

טוגדר עברה לאחרונה להפעלה מסחרית של החווה בישראל, לאחר שקיבלה אישור IMC-GAP. המתקן באשקלון הוא בהיקף של 20 דונם, אחד הגדולים בישראל, ומאפשר לחברה גידול תוצרת קנאביס רפואי בהיקפים גדולים. מוצרי הקנאביס הרפואי של טוגדר יהיו זמינים בבתי המרקחת ולמטופלי קנאביס רפואי בישראל, אשר סובלים בחודשים האחרונים ממחסור חמור במוצרים. בכוונת החברה להביא את החווה באשקלון לכושר ייצור גבוה ולחתום על הסכמים מסחרים נוספים.

 

בנוסף, לחברה מתקן גידול פעיל בהיקף של כ-30 דונם באוגנדה שקיבל הסמכת GACP והחל בקציר של מחזור גידול נוסף. למתקן תקן GACP מטעם ארגון הבריאות העולמית לגידול חקלאי לשימוש רפואי על (WHO guidelines on good agricultural and collection practices (GACP) for medicinal plants), שהוא תקן שעמידה בו היא בהתאם לסטנדרטים והכללים המאושרים והמוכרים באירופה.

 

לצד פעילות הפארמה, טוגדר פעילה גם בתחום הקוסמטיקה מבוססת CBD יחד עם חברת פרמייר ים-המלח. בכוונת החברות, באמצעות חברת ייצור הולנדית בעל אישורים מתאימים, לייצר אלפי יחידות של שלושת המוצרים המאושרים וכי אלו יופצו למכירה בנקודות הפצה במדינות אשר בהן מכירת המוצרים הינה בהתאם לדין.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    הודעות כמו חול ואין מה לעשן. |213|

    עוד דיווח סרק . הדיווח החשוב - הגעת משלוח ראשון לאירופה או ארץ הקודש.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 13/02/2020 11:28