קרדיט: אלביט מערכות

אלביט מערכות נסחרת מעל תמיכה חשובה, זמן לקנות? לא בטוח

מניית אלביט מערכות סובלת ממומנטום שלילי בחודשים האחרונים וקיימת אפשרות להעמקת המימוש במניה. צפו בגרף

דובי קורן 09/02/2020 12:12

א+א- 2

אלביט מערכות עוסקת בפיתוח וייצור של מערכות לחימה אלקטרוניות ואמצעי לחימה מתקדמים עבור השוק הביטחוני. החברה מפתחת ומשווקת מערכות אלקטרוניות ואלקטרו אופטימיות מתקדמות למגוון רחב של לקוחות ברחבי העולם. החברה מתמחה בפיתוח של מערכות שליטה ובקרה לשוק הצבאי, השבחת כלים צבאיים, טייס, רכב ושייט ובפיתוח של כלי טייס בלתי מאוישים. החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 22.8 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני

כבר מספר חודשים מניות החברה נסחרות בתנועה צידית מעל לשיא כל הזמנים ברמה של 52,000 נקודות אשר נפרצה בחודש יוני האחרון. אותו שיא נקבע לראשונה ב 10/2017 ופעם נוספת בשנה שעברה לפני שנפרץ והביא את המניה לרמות של מעל 58,00.

 

בחודשים האחרונים ובניגוד למגמת השוק המניה אינה מצליחה להתקדם קדימה אלא נהפוך הוא, נסחרת במבנה מחירים יורד, שברה את ממוצע 200 ובשבוע שעבר קבעה נמוך מתחת לרמת התמיכה סביב 52,000-53,000 נקודות.

 

ההתאוששות של השווקים בשבוע שעבר החזירו את המניה מעל לאזור התמיכה אולם כמו שזה נראה בשלב זה בשביל לעשות שיא יורד נוסף וחזרה כלפי מטה.

 

נעילה מתחת ל 52,000 נקודות, תהיה שלילית וככל הנראה תביא את המניה לבדוק את השפל האחרון ברמה של 50,000 נקודות. בראיה אסטרטגית נראה שהמניה נותנת יותר מידי טריגרים טכניים שליליים בחודשים האחרונים ואני מעריך שהמגמה העולה בה קרובה או שהגיעה למיצוי ולא רק בטווח הקצר.

 

אלביט מערכות – גרף יומי

 

בהצלחה לסוחרים

 1. מניות בכתבה
 2. אלביט מערכות

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מדברים על הנפקה של התעשיה האוירית בחצי מחיר של אלביט .כנראה אלביט תמשיך לרדת

  חנן 27/09/2020 11:39

 2. 2
  מניה מתישה ברמות על חלל

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  חגיתת 09/02/2020 15:06