אבוג’ן: קאנוניק ובי”ח הדסה יבצעו מחקרים במוצרי הקנאביס הרפואי של החברה

המחקרים צפויים לתמוך בפיתוח זני הקנאביס של קאנוניק לטיפולים אנטי דלקתיים

חדשות ספונסר 27/01/2020 12:12

א+א- 4

קאנוניק, חברה בת של אבוג’ן העוסקת בפיתוח מוצרי קנאביס רפואי, הודיעה היום על הסכם עם הדסית החברה למסחור טכנולוגי של בית החולים הדסה לביצוע מחקרים פרה קליניים אשר יתמכו בפיתוח מוצרי קנאביס רפואי אנטי דלקתי במסגרת תוכנית המוצר Precise.

 

המחקרים יבוצעו במעבדת פרופ’ ראובן אור בבית החולים הדסה (עין כרם), ובהם יסרקו את אוסף קוי הקנאביס של קאנוניק במודלים מעבדתיים כנגד דלקת. מחקרים אלה צפויים לתמוך בפיתוח זני הקנאביס הייחודיים של קאנוניק לטובת מאפיינים אנטי דלקתיים.

 

כפי שפורסם, קאנוניק החלה את הפעילות בתוכניות המוצר שלה עם אוסף יחודי של קוי קנאביס בעלי שונות גנטית רחבה. במסגרת המחקרים, תיבדק ההשפעה של תמציות קווי קנאביס המגודלים על ידי החברה על תאים דלקתיים. המידע שיתקבל, ימונף על ידי פלטפורמת ה-CPB של אבוג’ן להכוונה ותמיכה בתוכנית הפיתוח של קו מוצרי Precise, המתמקד באינדיקציות רפואיות ספציפיות הכוללות דלקת וכאב.

 

פרופ’ ראובן אור וד"ר אוסנת אלמוגי-חזן אמרו: " ייסדנו מרכז מחקרי בבית חולים הדסה של האוניברסיטה העברית לחקר המערכת החיסונית ואימונותראפיה בסרטן. כחלק מעבודתנו בחמשת השנים האחרונות, אנו חוקרים את יחסי הגומלין בין קנאבינואידים למערכת החיסונית במגוון מודלים פרה-קליניים.

 

זו זכות עבורנו לקחת חלק בבדיקת השפעת אוסף הקנאביס הייחודי של קאנוניק על תפקוד תאי מערכת החיסון. אנו מאמינים כי רק באמצעות מחקר פרה-קליני של קווי קנאביס יתאפשר יישום של טיפולים יעודיים בקנאביס להתוויות רפואיות ספציפיות הלכה למעשה." 

 

ד"ר תמר רז, מנכ"לית הדסית, אמרה: "הדסית שמחה בחתימת ההסכם עם קאנוניק לשימוש בניסיון המדעי והקליני של הצוות של ד"ר אור בקנאביס רפואי לבחינת פעילות אנטי דלקתי של קוי הקנאביס של החברה. אנו מקווים שתוצאות המחקרים יסללו את הדרך לשיתופי פעולה נוספים עם קאנוניק בעתיד הקרוב". 

 1. מניות בכתבה
 2. אבוגן

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
 2. 2
  זה היה טוב!

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  igalshub 27/01/2020 17:47

 3. 3
  אתן לך טיפ לגבי אבוג'ן

  וכנראה גם מניות נוספות שאתה מחזיק.. אם אתה לא מאמין בחברה ובמקרה שלך גם במניה, אל תחזיק.. אם אתה כן מחליט להחזיק, עדיף סכום קטן וכזה שלא ישפיע עליך אם גם הסכום הקטן משפיע עליך, כנראה שאתה לא צריך להחזיק בכלל אם אתה מזוכיסט, תתעלם מארבע השורות הראשונות שכתבתי :)
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  dambo2 27/01/2020 15:56

 4. 4
  המניה לא מגיבה בינתיים |6|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  maxim2222 27/01/2020 15:35