פריגו מדווחת על תוצאות מקדמיות לרבעון הרביעי ומכה את התחזיות

החברה צופה כי ההכנסות ב-2019 יעמדו על 4.8 מיליארד דולר, סכום המהווה עליה של 2% לעומת ההכנסות בשנה הקודמת; מגזר התרופות הגנטיות צמח ב-3%

חדשות ספונסר 14/01/2020 17:22

א+א-

חברת התרופות פריגו מפרסמת היום הערכות מקדמיות לגבי תוצאותיה הכספיות ברבעון הרביעי של 2019 ובשנה כולה, ומכה את תחזיות האנליסטים. המניה מגיבה בעליות הן בארץ והן בפתיחת המסחר בניו יורק.

 

פריגו מדווחת כי הרבעון הרביעי היה חזק והשפיע לטובה על התוצאות השנתיות,. ההכנסות ל-2019 מוערכות ב-4.8 מיליארד דולר, לעומת צפי האנליסטים שעמד על 4 מיליארד דולר. סך ההכנסות מהווה גידול של 2% לעומת הכנסותיה של פריגו בשנת 2018. בנטרול השפעות מטבע, מגיע הגידול ברווח ל-6%. ההכנסות האורגניות של החברה צמחו ב-3%.

 

מנכ"ל החברה מורי קסלר אמר לאחר פרסום התוצאות: " אנו שמחים לראות שהעסקים  מגיבים למאמצי הטרנספורמציה שלנו. אמנם סיימנו רק את השנה הראשונה למסע הטרנספורמציה שהערכנו שימשך שנתיים עד שלוש, ההכנסות והצמיחה שראינו במחצית השנייה מצביעה על כך שאנחנו בדרך הנכונה.

 

הרבעון השלישי היה חזק. הרבעון הרביעי היה מצטיין. כל המגזרים העסקיים סיפקו תוצאות מדהימות. תוצאות המכירות נטו ברבעון מצביעות על צמיחה אורגנית חזקה. במגזר האמריקאי לתרופות לטיפול עצמי השגנו צמיחה במכירות נטו של יותר מ 15% ברבעון לעומת השנה הקודמת.

 

גם למגזר התרופות הגנריות היה רבעון טוב, עם צמיחה של כ-3% במכירות נטו לרבעון הרביעי לעומת השנה הקודמת. תוצאות המחצית השנייה תומכות באמונתנו כי החברה תעבור את יעד ההכנסות לטווח של צמיחה של 3% בשנה הקרובה".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה