מנור וכפיר גינדי רכשו שליטה בבית מרקחת המוכר מוצרי קנאביס רפואי

היקף מכירות הקנאביס בבית המרקחת הנרכש עומד על 1.5 מיליון ₪ בחודש; חברת אי.יו.ביופארם שבבעלות האחים חתמה לאחרונה על רכישת 50% מקאנומד

חדשות ספונסר 14/01/2020 12:56

א+א- 1

אי.יו.ביופארם, חברה פרטית בבעלות מנור וכפיר גינדי בעלי השליטה, ועוה"ד חגית ויינשטוק ודודו זהבי בעלי מניות מיעוט, הודיעה כי חתמה על הסכם לרכישת השליטה בבית מרקחת המוכר כיום מוצרי קנאביס רפואי בהיקף של כ-1.5 מיליון שקל בחודש.

 

את רכישת בית המרקחת הובילו בעלי מניות המיעוט באי.יו.ביופארם, חגית ויינשטוק ודודו זהבי ממשרד עורכי הדין ויינשטוק-זהבי, מומחים לרגולציה וליווי עסקאות בינלאומיות בתחום הקנאביס.

 

רכישת בית המרקחת אשר מוכר כבר היום מוצרי קנאביס רפואי ביותר מ-1.5 מיליון שקל כל חודש תאפשר לחברה להציג הכנסות שוטפות לאחר השלמת המיזוג. ההחזקה גם בחוליה זו בשרשרת הערך תורמת לעלייה ברווחיות החברה ותחזק את מיצובה התחרותי.

 

אי.יו ביופארם עוסקת בגידול, שיווק והפצת קנאביס רפואי, ולאחרונה חתמה על הסכם לרכישת אחזקות שליטה של 50% בקאנומד הציבורית, בעלת חממות פעילות ורישיונות לריבוי וגידול מסחרי של קנאביס רפואי, בכפוף לגיוס ציבורי.

 

לקאנומד חוות גידול בבקעת הירדן הנמצאת בשלב גידול מסחרי, לאחר קבלת רישיון מהיחידה לקנאביס רפואי וכן חממות פעילות עם אפשרות להרחבה משמעותית, 17 קווי צמחי קנאביס והסכם מחייב למכירת התוצרת עם חברה ישראלית.

 

קאנומד גם דיווחה היום על קבלת שתילי קנאביס רפואי ושתילתם במתקן הגידול של החברה במשואה. על פי הדיווח, ’אגרוקאן טבע אדיר’ סיפקה למתקן הגידול 2,730 שתילי קנאביס רפואי, וכן 200 שתילי אימהות, אשר נשתלו במתקן עם הגעתם.

 

אי.יו.ביופארם מקימה מתקן גידול Indoor מתקדם ומפעל לעיבוד תוצרת קנאביס רפואי, בשטח כולל כ-3 דונם באזור התעשייה ציפורית שיוסמך ויפעל בתקינת EU-GMP, IMC-GAP, IMC-GMP מתוך מטרה לספק תוצרת קנאביס רפואי בעיקר לשוק הבינלאומי. כושר ייצור המתקן יעמוד על כ-8 טון בשנה. תחילת פעילות במתקן מתוכננת לרבעון הרביעי של 2020.

 

בנוסף, לחברה הסכם הפצה מחייב למכירת תוצרת בהיקף 3 טון בשנה עם החברה הגרמנית ACA Muller, המייבאת מוצרים רפואיים ומשווקת אותם, בין השאר, בבתי מרקחת בגרמניה ובעולם. לאי.יו.ביופארם החזקה בחברת הפצה גרמנית אחרת היכולה להפיץ קנאביס רפואי בגרמניה ואירופה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    חזקים

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    סטוקבקיסט 14/01/2020 18:21