יוניבו תמכור לסופר-פארם מוצרי קנאביס רפואי בהיקף חודשי מינימלי של 140 ק”ג

היקף ההסכמי ההפצה המחייבים של יוניבו לבתי מרקחת בישראל עומד על 5 טון בשנה; ההתקשרות היא לשנה אחת

חדשות ספונסר 14/01/2020 11:04

א+א- 1

חברת הקנאביס הרפואי יוניבו מדווחת היום על התקשרות בהסכם הפצה עם רשת סופר-פארם, רשת הפארמים הגדולה בישראל, במסגרתו תרכוש סופר-פארם היקף מינימלי של 140 ק"ג מוצרי קנאביס רפואי מידי חודש.

 

יוניבו דיווחה עד כה על הסכמים מחייבים לרכישה של 5 טון מוצרי קנאביס רפואי בישראל, בשנה הקרובה. בנוסף להסכם ההפצה עם סופר-פארם, החברה דיווחה\, בין השאר, על הסכמי הפצה עם בית מרקחת "הנגב" הממוקם בבאר שבע, מהגדולים באזור הדרום בהיקף של 2 טון, הסכם עם בית מרקחת "המרקחה", מהמובילים בעיר נתניה בהיקף מינימלי של 300 ק"ג ועד 2 טון, הסכם עם בית מרקחת שור טבצ’ניק - 2 טון בשנה, ל-3 שנים והסכם עם בית מרקחת מקס פארם בחולון למכירת 1 טון. יוניבו בוחנת רכישת מכונות נוספות המפעל לצורך הגדלת כושר הייצור, ללא צורך בהשקעות נוספות בהרחבת המפעל.

 

יש לציין כי ליוניבו ישנו רישיון המאפשר לחברה, בין השאר, להחזיק תפרחות ומוצרי קנאביס העומדים בתקן IMC-GMP לצורך הפצתם ולשנע לבתי המרקחת באופן ישיר.

 

גולן ביטון, מנכ"ל יוניבו: "ההסכם עם סופר-פארם הוא הסכם חשוב שיאפשר לנו לענות לביקוש המשמעותי של מוצרי קנאביס רפואי, זאת תוך הרחבת הפריסה הגיאוגרפית בה ניתן לרכוש את מוצרי החברה, כשבמקביל בכוונתנו להמשיך לחתום על הסכמי הפצה נוספים בארץ ובחו"ל.

 

לאור הביקוש וההסכמים הקיימים וכן הסכמים פוטנציאלים, אנו בוחנים הגדלת כושר הייצור, על בסיס התשתיות הקיימות שלנו במפעל וללא צורך בהשקעות נוספות. מימוש הסכמי ההפצה הקיימים יתרום להכנסות של עשרות מיליוני שקלים ב-2020 ורווחיות משמעותית."

 

יוניבו פועלת לקבלת אישור ייצוא למוצרי קנאביס רפואי ומימוש ההסכמים אשר נחתמו עם מפיצים בחו"ל לכשיושלמו כל הליכי החקיקה והאסדרה בהקשר זה. החברה נערכת לייצוא, בין השאר באמצעות הכנות לקבלת תקינת EU-GMP למפעל במטרה לספק מוצרים ללקוחות איתם נחתמו חוזי מכירה והפצה. למיטב ידיעת החברה, בהינתן היתר ייצוא של מוצרי קנאביס רפואי ממדינת ישראל, על פי הוראות היק"ר, יהיה ניתן לייצא רק מוצרי קנאביס רפואי שיוצרו במפעלים בעלי תקן GMP כפי שמחזיקה החברה.

 

בשבועות האחרונים דיווחה החברה על השקעה של 12 מיליון שקל על ידי קבוצת אביסרור – 6 מיליון שקלים בחוות "עמית" בה תגדל יוניבו היקף משמעותי של קנאביס רפואי ו-6 מיליון שקלים להשקעה ביוניבו לפי מחיר מניה של 4.89 שקל, פרמיה של 52% ממחיר המניה, כפי שנסגר ביום המסחר הקודם לדיווח, וכן תמורת 0.5 מיליון אופציות למניות. ההשקעה ביוניבו משקפת שווי של כ-130 מיליון שקל, אחרי הכסף.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    היתווספה ל250 קג של אינטרקיור

    גם ההודעה הזו של אינטרקיור, אספקה של 250 ק"ג מייבוא לבתי מרקחת...לא נתנה קפיצה למניה. כנראה המשקיעים רואים במצב של אספקה לבתי מרקחת כיעד שהחברות צריכות להוכיח לפני שמתיחסים. נראה מי ממניות הירוק תהייה השלישית אם הודעה כזו. אני כוווולי תקווה שזה יתן פתרון למטופלים....כל השאר כאלאמפאדי כרגע,ברגע שנבנה מסלול עוקף המסלול הקודם לטיפול בחולים-מבחינתי מבורך ומחזיק אצבעות...עוד בסוף נודע למשרד הבריאות על כל מה שהם עושים...כוונתי לפקידים לא לפוליטיקאים.|4|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    RedHead69 14/01/2020 12:00