אורמת חתמה על חוזה שני חוזי חשמל עבור תחנת הכוח בקליפורניה

איגוד האנרגיה הנקיה של עמק הסיליקון וחברת החשמל של מפרץ מונטריי ירכשו מאורמת 7 מגה ואט כל אחת; החוזים נחתמו לתקופה של 10 שנים

חדשות ספונסר 14/01/2020 10:31

א+א-

אורמת טכנולוגיות הודיעה כי חתמה שני הסכמים זהים לרכישת חשמל (PPA) עם איגוד האנרגיה הנקייה של עמק הסיליקון (SVCE) וחברת החשמל הקהילתית של מפרץ מונטריי (MBCP).

 

במסגרת ההסכם ירכשו כל אחת מהחברות 7 מגה-ואט (סה"כ של 14 מגה-ואט) של חשמל המופק על ידי הפרויקט המתוכנן Casa Diablo IV (CD4) אשר צפוי לייצר 30 מגה-וואט וממוקם בקליפורניה.

 

החוזים נחתמו לתקופה של 10 שנים ומחירם קבוע על פני תקופת ההסכם. המחיר כולל את האנרגיה, הזמינות וכל המרכיבים המיוחסים לאנרגיה ירוקה. כושר הייצור הנותר של 16 מגה-ואט יימכרו תחת חוזה אשר נחתם בתחילת 2019 עם Southern California Public Power Authority .

 

תחנת הכוח CD4 צפויה לעלות עד לסוף 2021 ותהיה תחנת הכוח הגיאותרמית הראשונה שנבנתה במסגרת California Independent System Operator בשלושים השנים האחרונות, והיא תהיה התחנה הראשונה בפורטפוליו של אורמת שתמכור את תפוקתה ללקוח מסוג Community Choice Aggregator (CCA).

 

"עם חתימת חוזי החשמל החדשים נוכל לפעול בכושר הייצור המתוכנן המלא של תחנת הכוח בקליפורניה, ולקדם עוד יותר את היוזמה של אורמת להרחיב את הפעילות הגיאו-תרמית שלנו" אמר יצחק אנג’ל מנכ"ל אורמת. "אנו מקווים כי ההתקשרות עם איגוד האנרגיה הנקייה ועם חברת החשמל של מונטריי, תהיה הראשונה מבין חוזים רבים כאלה עם קהילות צומחות בקליפורניה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה