דוניץ השלימה רכישת חברת בת של גינדי עם זכויות בניה בגבעתיים ורמת השרון

זכויות הבניה כוללות כ-1000 דירות בפרויקטים של פינוי בינוי וכן זכויות בחניון בתל אביב; היקף העסקה מוערך ב-65 מיליון דולר

חדשות ספונסר 14/01/2020 09:41

א+א- 1

חברת אחים דוניץ דיווחה היום לבורסה על השלמת רכישת חברת הבת של גינדי השקעות עם זכויות לבניית של כ-1000 דירות במסגרת פרויקטים פינוי בינוי ברמת השרון וגבעתיים. השלמת הרכישה בוצעה לאחר האישורים של דיירי השכונות. בנוסף, רכשה החברה זכויות בהיקף 25% בחברה המחזיקה בחניון גבעון בתל אביב. ההיקף הכולל של העסקה הינו 65 מיליון שקל.

 

הפרויקט בגבעתיים נמצא ברחוב ההסתדרות וצפוי לכלול כ-500 דירות, מתוכן תימסרנה כ-168 לדיירים הקיימים. החברה מתכננת לבנות 4 מגדלים בני כ-24 קומות. הפרויקט ברמת השרון נמצא ברחוב השח"ל בקרית הצעירים, הגובל בשכונת נוה מגן הוותיקה וצפוי לכלול כ-435 דירות, מתוכן תימסרנה כ-108 לדיירים הקיימים. החברה מתכננת לבנות 4 מגדלים בני כ-21 קומות ו-3 בניינים שני 10 קומות. לשני הפרויקטים תב"ע מאושרת.

 

 נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת אחים דוניץ "הבירוקרטיה של פרויקטים בהיקפים גדולים של פינוי בינוי אורכת שנים רבות, לעיתים אפילו עשור, כאשר הסכמות הדיירים ואישור התב"ע הם המהלכים שלוקחים הכי הרבה זמן. לכן, ההזדמנות שנקרתה בפנינו פה היא הזדמנות נדירה לרכישת פרויקטים עם הסכמות דיירים ותב"ע מאושרת, שקיצרה לנו באופן משמעותי את הזמן של הוצאתם לפועל.

 

העיריות עושות הכל כדי שהתוכניות העירוניות לא יעכבו את תכנון והקמת הפרויקטים הללו, ועושות מאמצים על מנת לפתור את בעיות התכנון והפיתוח של התשתיות הציבוריות באזורים אלו. אני מעריך שנוכל לקבל היתרי בניה לפרויקט ברמת השרון בתוך כשנה ולפרויקט בגבעתיים בתוך כשנה וחצי".

 

פרויקט התחדשות עירונית זה מצטרף לפרויקט בינוי-פינוי בראשון לציון של כ-1,400 יח"ד הנמצאות בבניה מתקדמת, ולפרויקט גדול של פינוי בינוי בתל אביב. בנוסף, לחברה פרויקט נוסף בגבעתיים ברחוב המרי המשקיף על תל אביב עם תב׳ע מאושרת. סך היקף הדירות של החברה בהתחדשות עירונית יעמוד על כ-3,000 דירות.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    דוניץ

    ולחשוב שרציתי לצאת אתמול
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    jovel 14/01/2020 10:46