קומוולט מבצעת סבב מינויים להשגת יעדי צמיחה בכ- 70 מדינות

כחלק מסבב המינויים: מרקו פציני מונה לסגן-נשיא ל- EMEA בקומוולט

חדשות ספונסר 09/01/2020 13:41

א+א-

 

חברת קומוולט (NASDAQ: CVLT) העוסקת בניהול ושחזור נתונים לארגונים בסביבות ענן ושרתים, מינתה לאחרונה את מרקו פציני, לסגן-נשיא חדש ל- EMEA (אירופה, מזרח תיכון ואפריקה) על מנת להגדיל את היקף הלקוחות ולהמשיך בהתרחבות אירופאית. פציני יכנס לתפקידו באופן מיידי ויוביל את יעדי הצמיחה של החברה בכל 70 השווקים ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

 

המינוי של פציני מתווסף לשורת מינויים בצוות השיווק והמכירות של קומוולט שמטרתם לממש את החזון האסטרטגי של החברה לחדשנות וצמיחה עולמית. תחת הנהגתו של ריקרדו די בלאסיו, מנהל הכנסות ראשי בקומוולט (CRO), מינתה החברה את מנהל EMC לשעבר, דייוויד בויל, לסגן-נשיא מכירות אמריקה, את מנהלת VMWare לשעבר, מרסר רו, להוביל את אסטרטגיית הערוצים העולמית שלה, ואת קאלום אידה לסגן-נשיא APJ (אסיה והפסיפיק).

 

קומוולט הניחה במקביל את היסוד לחזון שלה לעתיד מבוסס ענן באמצעות רכישת הדוויג – חברה המתמחה באחסון מוגדר-תוכנה - והשקת "Metallic" מיזם מבוסס SaaS (software as a service) המציע ניהול והגנה על נתונים.

 

למרקו פציני יותר מ -30 שנות ניסיון בענף הנתונים הארגוניים, ממגוון גיאוגרפיות וסקטורים. הוא כיהן במספר תפקידים בכירים בחברת דל (Dell Technologies), לאחרונה כסמנכ"ל ומנכ"ל איטליה, כמו גם מילא תפקידי ניהול מכירות בחברת Veritas / Symantic במהלכם הוביל מכירות דרך ערוצים ומעורבות לקוחות.

 

לדבריו, "לא רק שקומוולט מוכרת כמובילה בשוק מבחינה טכנולוגית, אני גם רואה את הנהגת החברה מקימה שוק חדש לחלוטין לתהליכי אחסון אינטגרטיביים (integration storage) רוחביים וניהול נתונים אחיד. אלו צעדים נועזים וחלוציים עבור כל ספק בשוק ואנחנו צריכים להבטיח שכל משתמשי EMEA שלנו יידעו עליו. העדיפות הראשונה שלי היא להיפגש עם האנשים שלנו, הלקוחות והשותפים כדי להקשיב למה שהם צריכים ומצפים מהדור הבא - שיטות עבודה מומלצות בערך הנתונים - כך שנוכל להמשיך לספק את אלו".

 

שי נוני, מנכ"ל קומוולט ישראל ואפריקה, אמר כי "חברת קומוולט תחת המנכ"ל סאנג’יי מירצ’אנדני, אשר נכנס לתפקידו לפני כשנה, מבצעת סידרת מהלכים שמטרתם להגדיל את מערך הצמיחה בחברה ברחבי העולם. סבב המינויים שבוצע באזור EMEA יאיץ משמעותית את ההתרחבות העסקית שלנו. שיעור הקומה של צוות המנהיגות העולמי שלנו הוא ללא תחרות ויש לנו מטרה ברורה לפשט, לחדש ולהוציא לפועל".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה