סאטקום מחדשת חוזה עם חברת התקשורת ”אורנג’” בקונגו בהיקף של 23.5 מיליון דולר

החברה תספק תקשורת לווינית ושירותים נוספים בטכנולוגית SDWAN במהלך השנתיים הקרובות בתמורה לתשלום חודשי של 979,500 דולר לחודש

חדשות ספונסר 12/12/2019 09:37

א+א-

חברת סאטקום מערכות העוסקת במתן שירותי תקשורת באמצעות תשתית לוויין ותשתיות נוספות, מדווחת היום כי חידשה חוזה עם אורנג’ בקונגו לשנתיים נוספות, בהיקף כולל של כ-23.5 מיליון דולר.

 

במסגרת ההתקשרות תספק החברה לאורנג’, בין היתר, שירותי תקשורת נוספים באמצעות שימוש בטכנולוגיית SDWAN על גבי תשתיות O3b ו- GEO. טכנולוגיה זו מפחיתה באופן ניכר את זמני שידור הנתונים והינה אלטרנטיבה לסיבים אופטיים. השירותים כוללים קיבולת לוויינית מנוהלת הן לחיבור לשדרת האינטרנט העולמית והן לחיבור בין סניפים ברשת הלקוח; שירותי גיבוי לווייני לחיבור הלקוח לשדרת האינטרנט; וכן שירותים משלימים נוספים כחלק ממערך השירות הנרחב של החברה.

 

התמורה בגין השירותים עומדת על סך של כ- 979,500 דולר ארה"ב לחודש , וכאמור 23.5 מיליון דולר. במהלך השנתיים שהחל ממועד החידוש, קרי מיום 1.12.2019, לא ניתן לבטל או להפחית את השירותים המדוברים, אלא במקרי הפרה חמורים שהוגדרו.

 

 

דן זיצ’ק, מנכ"ל החברה: "בשנה האחרונה השקיעה החברה רבות בתשתית התקשורת שלה בקונגו. במסגרת זו הטמיעה החברה פתרון המבוסס על טכנולוגית SDWAN. הפתרון מאפשר לספק שירות איכותי ויעיל המורכב משירותי O3b ו GEO. יישום פתרון חדשני זה ממצב אותנו בחזית הטכנולוגיה ומאפשר לנו להיות תחרותיים בשוק, על ידי אופטימיזציה והפחתת עלויות.

 

בנוסף הוא משפר משמעותית את רמת השירות המסופקת ללקוח ומבדל אותנו מהמתחרים. חידוש ההסכם החשוב עם חברת אורנג’ בקונגו התאפשר בעקבות יישום הפתרון הנ"ל ומעיד על האמון ביכולות הטכנולוגיות ובשירות הייחודי והאיכותי אותו מספקת החברה באפריקה. לפני פחות מחודשיים חידשנו גם את ההסכם שלנו עם וודאקום בקונגו בהיקף כולל של מעל ל-28 מיליון דולר.

 

חידוש ההסכמים מהווה הוכחה להצלחת המהלך שלנו לרכישת מלוא המניות בחברה הבת שלנו בקונגו לפני כשנה וחצי וליתרון התחרותי שלנו בשוק זה הנהנה מצמיחה מתמדת בתחום שירותי הלוויין".

 

עמי ברלב, יו"ר הדירקטוריון: "אנו מברכים על ההישג המשמעותי, אשר מהווה המשך ישיר למגמת הצמיחה של החברה, תוך ביסוס התקשרויות יציבות וארוכות טווח עם לקוחות משמעותיים. חתימת ההסכם מצביעה בעינינו על איכות השירותים המוצעים על ידי סאטקום והיתרון הניהולי והטכנולוגי אותו אנו מציעים ללקוחותינו.

 

כזכור, סאטקום מערכות רכשה את מלוא הזכויות בחברת הבת בקונגו ב-6 מיליון דולר ביוני 2018, ובין לקוחותיה נמנית גם חברת לוודאקום, בנוסף לאורנג’. הכנסות המיזם לפני הרכישה, במהלך השנים 2016-2017 הסתכמו ב-27.7 מיליון דולר בהיקפי רווחיות ממוצעים של 31%.

 

לסאטקום צבר חוזים שעמד בסוף הרבעון השלישי על 53 מיליון דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה