הועדה המקומית בבאר שבע אישרה הקמת מלון במתחם השייך לקבוצת מבנה

המלון ימוקם באזור המסחר שבמרכז העיר, במתחם one ויכלול עד 180 חדרים

חדשות ספונסר 03/12/2019 15:46

א+א-

הועדה המקומית באר שבע אישרה להפקדה תכנית להקמת מלון עירוני בגודל של עד 180 חדרים. המלון ממוקם באזור המסחר שבמרכז העיר, במתחם מבנה (הידוע כמתחם one) ממול לביג. המתחם, כמו מתחמים דומים באזור, עובר שינוי בתמהיל העסקים שלו ובמסגרת מגמה זו יתווסף בית מלון, על חשבון חלק מהמסחר הקיים.

 

מגמת עירוב השימושים מיושמת בתכנית זו, כך שבנוסף לשימושים הקיימים יוקם מלון עירוני שיהנה מהמסחר הקיים במפלס הרחוב ויתרום לעיר בכך שיחייה את החזית לרחוב יצחק נפחא. החזית תכיל כניסה למלון, הסעדה ומסחר.

 

לדברי האדריכל רם מרש, הבעלים של משרד מרש אדריכלים שמתכנן את המלון "גם באר שבע עולה על מפת עירוב שימושי מלונאות באזורי תעסוקה, ומצטרפת למקומות נוספים עם מלונות מסוג זה שהוקמו באזורים שהיו בעבר עם אופי מסחרי תעשייתי דוגמת אזור התעשיה של הרצליה פיתוח, רמת החייל בתל אביב ועוד".

 

הוא מוסיף כי "בבדיקה מקדמית שנעשתה ע"י יועץ תיירות, נמצא כי בבאר שבע יש ביקוש ללינה מסוג של מלון עירוני, הנובע מפעילות הגופים הגדולים הפועלים בעיר כמו אוניברסיטת בן גוריון, בית חולים סורוקה, חברות היי טק, צה"ל כי"ל ועוד. היותה של באר שבע שער לתיירות בנגב והתפתחותה כמטרופולין הדרומי של ישראל מחייבת הקמת חדרי מלון נוספים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה