נכסים ובניין נכנסת כשותפה לקרקע בחדרה שבבעלות וויי בוקס

החברה תשלם 84 מיליון ₪ עבור 65% מהקרקע; על השטח, הממוקם בצפון מזרח העיר, יוקמו 500 יחידות דיור

חדשות ספונסר 02/12/2019 10:09

א+א-

חברת נוה מקבוצת נכסים ובניין נכנסת כשותפה לקרקע שבבעלות חברת וויי בוקס בחדרה. הקרקע בת 52 דונם ממוקמת בחלקה הצפוני מזרחי של העיר עם תב"ע מאושרת להקמת כ-500 יחידות דיור בבניה מרקמית וצמודת קרקע. במסגרת העסקה, קבוצת נכסים ובניין תהיה בעלת 65% מהזכויות על הקרקע וחברת וויי בוקס תחזיק ב-35%.

 

הפרויקט יכלול דירות 3,4,5 חדרים ודירות גן בטווח מחירים של החל מ- 1.3 מיליון ₪ לדירות 3 חדרים והחל מ-1.6 מיליון ₪ לדירות 5 חדרים.

 

אבי רוזן, מנכ"ל נוה: "אנו שמחים להמשיך את שיתוף הפעולה המוצלח עם חברת וויי בוקס אשר התחיל בהקמת פרויקט נוה אביבים בנתניה שכלל 350 יח"ד והנמצא עתה בשלבי אכלוס. אנו ממשיכים בחיפוש אחר הזדמנויות השקעה ובוחנים עסקאות חדשות נוספות, לצורך הרחבת הפעילות והגדלת מלאי הקרקעות הזמינות".

 

כניסתנו לפרויקט בחדרה תואמת את האסטרטגיה שמובילה החברה זה למעלה מ-60 שנה, של הקמת שכונות מגורים גדולות, עם פיתוח סביבתי גבוה לצד מגוון שירותים לדיירי הפרויקט.

 

הפרויקט ממוקם לצד צירי תנועה מרכזיים, בקרבה לתחנת רכבת, וייתן מענה למשפחות צעירות אשר רוצות לגור במיקום אטרקטיבי. העיר חדרה התפתחה מאוד בשנים האחרונות, ראש העיר הנוכחי, מר מנחם גנדלמן, מקדם את העיר בכל התחומים וממצב אותה כמובילה הן בתחום הדיור והן בתחומי החינוך והתעסוקה."

 

יהודה גורסד, מנכ"ל חברת וויי בוקס: "אנו מברכים על שיתוף פעולה נוסף עם חברת נוה. השלמנו לאחרונה פרויקט מגורים בחדרה, ולאור ההצלחה הקודמת, אנחנו מאמינים כי גם פרויקט זה יזכה לביקושים רבים".

 

את נכסים ובניין ייצגו בעסקה עו"ד שלומי כהן ועו"ד מאיה הופטמן ממשרד גורניצקי ושות’ ואת חברת וויי בוקס ייצג עו"ד הראל יריב ממשרד גולדבלט גינדס יריב.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה